Gaisras

Ispanijoje, Marbėjos priemiestyje, degė keliolika prabangių automobilių su lietuviškais numeriais

(3)

Rugsėjo 24 d., sekmadienį, apie 3.30 val. ryto, skubios pagalbos tarnyba 112 gavo kelis pranešimus, kad privačioje automobilių stovėjimo aikštelėje Calle Rio Danubio gatvėje Nueva Andalūzijoje, Marbeljos priemiestyje, dega automobiliai, - paskelbė euroweeklynews.com.

Kai atvyko Marbeljos ugniagesiai ir vietos policija, jau buvo per vėlu gelbėti transporto priemones, tačiau pavyko suvaldyti gaisrą, kad jis neišplistų į netoliese esančius pastatus.

Iš viso buvo sunaikinta arba apgadinta 14 transporto priemonių, kurių dauguma gali būti laikomos prabangiais modeliais, o iš pirmųjų pranešimų matyti, kad visos jos buvo su lietuviškais numeriais ir galėjo būti skirtos privačiai nuomai.

Vyksta tyrimas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos šaltiniai pranešė, kad bus atliekamas tyrimas siekiant išsiaiškinti, kodėl kilo gaisras, nes jis galėjo kilti dėl padegimo, konstrukcinio gedimo arba elektros sistemos gedimo.

Daugelis automobilių gaisrų taip pat kyla dėl degalų nuotėkio į įkaitusį variklį, tačiau atsižvelgiant į tai, kad gaisras kilo tokiu vėlyvu metu, atrodo mažai tikėtina, kad tai būtų priežastis.

Be oficialaus tyrimo, labai tikėtina, kad jei visos transporto priemonės buvo apdraustos toje pačioje bendrovėje, bus atliekamas papildomas tyrimas, nes bendra sunaikintų transporto priemonių vertė gali siekti šešiaženklę sumą.

Turtingi užsienio svečiai

Į Marbelą atvyksta daug turtingų užsienio turistų iš Rytų Europos ir Artimųjų Rytų, todėl čia pastebimas prabangių automobilių nuomos bumas, kurie matomi tokiose vietose kaip Puerto Banusas ir prie brangių viešbučių, klubų bei restoranų.

Daugeliu atvejų vairuojami automobiliai buvo registruoti ne Ispanijoje, o pasibaigus vasaros sezonui galbūt grįš į savo kilmės šalį.

Laimei, niekas nebuvo sužeistas ir, išskyrus automobilius ir dalį aplinkinės sienos, kaimyniniams objektams žala nepadaryta.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder