Jei Vladimiras Putinas mirtų, jo aplinka tai nutylėtų, kad kuo ilgiau išlaikytų valdžią?

Aukšto rango MI6 vadovai sako, kad Rusijos prezidentas sunkiai serga, o jei jis mirtų, jo bičiuliai tai nutylėtų, kad kuo ilgiau išlaikytų valdžią, - paskelbė dailystar.co.uk.

Archyvų nuotr.

Vienas šaltinis laikraščiui "Daily Star Sunday" sakė, kad labai tikėtina, jog neseniai įvykę V. Putino pasirodymai žiniasklaidoje buvo iš anksto įrašyti.

Per viešus renginius, pavyzdžiui, Maskvos pergalės dienos paradą šį mėnesį, taip pat galėjo būti naudojamas jo antrininkas.

Vienas žvalgybos šaltinis sakė: "Putinas labai serga, o kai jis mirs, jo mirtis bus laikoma paslaptyje ištisas savaites, jei ne mėnesius.

"Taip pat yra tikimybė, kad jis jau yra miręs. To neįmanoma žinoti. Manoma, kad V. Putinas praeityje, kai jam būdavo blogai, pasitelkdavo antrininkus, ir Kremlius tai gali daryti dabar.

"V. Putinas vadovauja nedidelei grupei aukštų pareigūnų, kurie yra jam visiškai lojalūs.

"Tikroji baimė (jo bičiuliams) yra ta, kad paskelbus apie jo mirtį gali įvykti Kremliaus perversmas ir Rusijos generolai norės pasitraukti iš Ukrainos.

Sklando gandai apie V. Putino sveikatą 

Archyvų nuotr.

"Putino mirtis paliks juos bejėgius ir pažeidžiamus, todėl jie suinteresuoti sakyti, kad Putinas gyvas - nors gali būti atvirkščiai."

Pastaraisiais mėnesiais 69 metų Putino sveikata akivaizdžiai pablogėjo. Jis atrodo mažiau judrus, jo veidas buvo išpurtęs, o kai kurie stebėtojai užsiminė, kad jis gali sirgti kraujo vėžiu.

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder