Papuošė eglutę Dauningo gatvėje

Jie papuošė eglutę Dauningo gatvėje: Olena Zelenska susitiko su Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Rišio Sunako žmona

Ukrainos pirmoji ponia lankosi Jungtinėje Karalystėje. Ji susitiko su naujuoju Jungtinės Karalystės ministru pirmininku Riši Sunaku ir jo žmona Akshata Murthy.

Olena Zelenska atvyko į Jungtinę Karalystę su darbo vizitu.

Vienas svarbiausių susitikimų, kuriuose dalyvavo pirmoji ponia, buvo jos apsilankymas Dauningo gatvėje 10, oficialioje Didžiosios Britanijos ministro pirmininko rezidencijoje.

Šiuo metu šiame name gyvena Riši Sunakas su žmona.

Prie įėjimo į rezidenciją Akshata Murthy sutiko Oleną Zelenską. Prieš įžengdamos į namus, abi pirmosios ponios pasisveikino viena su kita kaip senos draugės ir papuošė kalėdinę eglutę prie Ministro Pirmininko rezidencijos.

Ukrainos prezidento žmona ant medžio paliko Ukrainos vėliavos spalvų laikrodį-žaisliuką.

"Man teko garbė būti pirmąja valstybės vadovo žmona, su kuria M. Murti susitiko savo naujame statuse.

Susitikimo metu daug laiko skyrėme švietimo ir kultūrinės diplomatijos klausimams aptarti. M. Murthy susidomėjusi klausė apie knygų projektų detales.

Sutarėme ir toliau glaudžiai bendradarbiauti šia kryptimi", - apie susitikimą savo paskyrose socialinėje žiniasklaidoje rašė O. Zelenska.

Ji sakė, kad pakvietė M. Murthy dalyvauti pirmųjų damų ir džentelmenų aukščiausiojo lygio susitikime - pirmųjų damų sutuoktinių asociacijoje, kurią O. Zelenska įkūrė praėjusiais metais Kijeve.

"Susitikimo pradžioje prie mūsų prisijungė ir pats ministras pirmininkas Rišis Sunakas.

Todėl turėjau galimybę asmeniškai padėkoti jam už viską, ką Didžioji Britanija daro mūsų šaliai Rusijos puolimo metu.

Tikiu jo neseniai pasakytais žodžiais: "Kartu apginsime Ukrainą".

Ukrainos pirmoji ponia atvyko į Jungtinę Karalystę dalyvauti tarptautinėje konferencijoje dėl seksualinio smurto konfliktų metu prevencijos.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder