Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Prie ko čia milijonas kiekvienam gyventojui ir parduotuvės pirkimas su visu turiniu - tai būtų mikro išmokos tik tiek, kad neišlėktum už "borto", tarkime 150 -250 Eur. Darbas tokiu būdų nebūtų atšaukiamas, kaip kai kurie, turbūt priešininkai, bando pateikti.
Drs, 2022-07-03 17:46
pinigus "dykai" dalinti (ir tikrai ne dešimtinėm/šimtinėm ,o šimtais tūkstančių) reikia tik oligarchams, jų samdytiems ištikimiausiems ....O jei rimtai : būtina civilizuotai apmokestinti (bent jau 20 proc/metus nuo rinkos vertės ataskaitiniais metais) VISĄ LIETUVOJE PRIPAŽINTĄ PRABANGIU TURTĄ( NT , auto , brangenybes etc. tuo pačiu atsisakant eilinio žmogaus "stogo" virš galvos stumiamo apmokestinimo,tada nebus net paskatų be jokio talento ,apgaule įsigyt bet kokią prabangą ,nes tik turintis "prabangias" nuolatines pajamas tikrai užsitarnaus legalaus prabangaus gyvenimo.O ne šmikis /vagis . Gyvename ir be tikro progresyvinio piliečių pajamų apmokestinimo. Žymia dalimi vengiant valstybės biudžeto išbalansavimo būtinas tampa tas nelogiškas/grobuoniškas pačių skurdžiausių vis didėjantis apmokestinimas (skant , vis "plečiant ir plečiant ,ir plečiant....tą jų vadinamą "apmokestinamų pajamų bazę" ) Todėl ,šiai dienai , tikrai būtinas tas bazinių pajamų užtikrinimo būdas .Ne visuotinis,suprantama.
Lietuvai "dalinimas " tikrai niekad negrėsė , 2022-07-03 11:16

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.