Mirė darbo vietoje

Lenkijoje ukrainietis įtariamas savo žmonos ir dviejų mažamečių vaikų nužudymu

(1)

Lenkijoje sulaikytas Ukrainos pilietis, įtariamas savo žmonos ir dviejų mažamečių vaikų nužudymu.

Šią informaciją „Ukrinform“ korespondentui pirmadienį patvirtino Poznanės apygardos prokuratūros atstovas Łukaszas  Wawrzyniakas ir Ukrainos generalinis konsulas Vroclave Jurijus Tokaras.

„Prokuratūra dirba su šia byla. Patvirtinu, kad sulaikytas asmuo yra tėvas dviejų mergaičių ir vyras moters, kurių kūnus radome.

Šiandien bus atliktas trijų aukų kūnų skrodimas. Šiandien taip pat planuojame apklausti šį vyrą. Patvirtinu, kad šis vyras, moteris ir vaikai – ukrainiečiai“, – sakė Ł.  Wawrzyniakas.

Pasak jo, nusikaltėlio veiksmų motyvai paaiškės po tyrimo.

Prokuroras taip pat pranešė, kad šeima nuo 2019 metų gyveno Poznanėje nuosavame dviejų aukštų name.

Savo ruožtu Ukrainos generalinis konsulas Vroclave J. Tokaras agentūrai patvirtino, kad konsulinė įstaiga gavo informacijos šiuo klausimu iš Lenkijos teisėsaugos institucijų.

„Mes skiriame daug dėmesio šiai bylai“, – patikino jis.

Pasak J. Tokaro, įtariamasis – 42 metų vyras, kuris kol kas neišaiškintomis aplinkybėmis nužudė savo 29 metų žmoną ir du 1,5 ir 4,5 metų vaikus. Preliminariais duomenimis, ši šeima buvo laikoma darnia, vyras yra  verslininkas.

Kaip anksčiau pranešė Lenkijos žiniasklaida, šeimos tragedija įvyko šeštadienį Poznanės priemiestyje Puščykove. Policija kol kas neskelbia informacijos, kaip vyras nužudė savo šeimą ir ar nusikaltimo metu jis buvo blaivus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder