Nepaaiškinamas žuvėdrų elgesys JK: atakuoja žmones, apsvaigta ir nardo į vandenį

(2)

Kai kuriuose Jungtinės Karalystės (JK) pajūrio miestuose gyvenančios žuvėdros iš praeivių rankų plešia suktines, kitus narkotikus ir tokiu būdu apsvaigsta. Apie tai rašo nypost.com.
 

„Jos (red. past. – žuvėdros) ima viską: ateina paskui mus ir griebia tai, ką turime rankose. Jei esame apsvaigę nuo narkotikų, net išplešia iš rankų suktinę“, – kalbėjo anksčiau spice‘ą vartojęs 45 metų Kevinas Robertsonas iš Hastingso.

Atakuoja žmones

Remiantis JAV narkotikų kontrolės administracijos pateikiama informacija, spice‘as, dar vadinamas K2, yra sintetinės marihuanos rūšis, turinti imituoti tetrahidrokanabinolio (THC) poveikį.

Kaip skelbia nypost.com, narkotikais apsvaigusios žuvėdros tampa visiškai nevaldomos ir tik dar agresyviau atakuoja praeivius.

Poralui nypost.com skaitytoja pranešė, jog kartą matė žuvėdras, radusias maišelį su įtartinu turiniu. „Paukščiai lesė, o, galiausiai, pradėjo skraidyti, nardyti vadenyje ir atakuoti pakrante einančius pėsčiuosius“, – savo prisiminimais dalijosi skaitytoja.

Portalas nypost.com susisiekė su JK Sveikatos ir socialinės rūpybos departamentu dėl susiklosčiusios situacijos. Sveikatos ir socialinės rūpybos departemento atstovai patikino, jog spice'o poveikis žmonėms gali būti itin stiprus.

„Šis narkotikas yra stipresnis už įprastas kanapes, o įkvėpus ar nurijus spice'o medžiagos gali padažnėti širdies ritmas, padidėti kraujospūdis, sukelti traukulius, haliucinacijas ar drebulį.

Dėl to net ir labai mažas narkotikų keikis veikia žuvėdras“, – nurodė JK Sveikatos ir socialinės rūpybos departamento atstovas. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder