Niujorke prasideda teismo procesas dėl sukčiavimo, keliantis grėsmę Trumpo verslo imperijai

Niujorke prasideda teismo procesas dėl sukčiavimo, keliantis grėsmę Trumpo verslo imperijai

Donaldui Trumpui pirmadienį gresia naujos teisinės problemos – Niujorke prasideda civilinis teismo procesas prieš buvusį prezidentą ir du jo sūnus dėl sukčiavimo, keliantis grėsmę respublikonų lyderio verslo imperijai bei jo bandymui sugrįžti į Baltuosius rūmus, ir dar gresiant keturioms baudžiamosioms byloms.

Pirmadienio byloje teisėjas Arthuras Engoronas jau nusprendė, kad D. Trumpas ir jo sūnūs Ericas bei Donaldas jaunesnysis daug metų sukčiavo išpūsdami „Trump Organization“ nekilnojamojo turto ir finansinio turto vertę.
Sekmadienį vakare D. Trumpas sakė, kad planuoja dalyvauti pirmadienio rytą prasidedančiame teismo procese.

„Rytoj ryte einu į teismą kovoti už savo vardą ir reputaciją, – savo socialinėje platformoje „Truth“ parašė 77 metų D. Trumpas. – Visa ši byla yra apgaulė!!!“.
Be šios civilinės bylos, D. Trumpo artimiausiais mėnesiais taip pat laukia keli svarbūs baudžiamieji procesai.

Kovo 4 dieną jis turi stoti prieš federalinį teisėją Vašingtone dėl kaltinimų mėginus pakeisti 2020 metų prezidento rinkimų, kuriuos laimėjo Joe Bidenas, rezultatus.

Po to D. Trumpas vėl stos prieš Niujorko valstijos teismą, šį kartą dėl kaltinimų bandymais susimokėti už tylą, o vėliau – prieš Floridos federalinį teismą, kuriame jis kaltinamas netinkamai tvarkęs įslaptintus dokumentus po kadencijos pabaigos.

Galiausiai jis taip pat turės atsakyti į Džordžijos valstijos kaltinimus, ten, prokurorų teigimu, D. Trumpas neteisėtai bandė pasiekti, kad 2020 metų rinkimų rezultatai būtų pakeisti jo naudai.

Niujorko civilinėje byloje teisėjas A. Engoronas nusprendė, kad D. Trumpas, du jo vyriausieji sūnūs ir kiti „Trump Organization“ vadovai daug metų melavo mokesčių rinkėjams, skolintojams ir draudikams pagal schemą, kurios pagalba 2014-2021 metais jų nekilnojamojo turto vertė buvo padidinta nuo 812 mln. dolerių iki 2,2 milijardų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder