Rusai rado paaiškinimą, kodėl nesiseka Ukrainoje

Rusai rado paaiškinimą, kodėl nesiseka Ukrainoje: šalį gina laboratorijose „sukurti“ bebaimiai kariai

Rusijos propagandistų bandymai pateisinti karą prieš Ukrainą teigiant, neva jų surastose „slaptose“ laboratorijose buvo kuriamas biologinis ginklas – dar nėra visiška absurdo viršūnė. Parlamentinį tyrimą pradėję įtakingi Rusijos politikai jau rado paaiškinimą, kodėl Ukrainos gynėjai taip didvyriškai priešinasi, o okupantams niekaip nesiseka užgrobti daugiau teritorijų.
 

Šios komisijos vadovai jau skelbia radę pirmuosius „įrodymus“, kad biologinėse laboratorijose ukrainiečiai savo karius paverčia nenugalimais antžmogiais.

„Nuodingi koviniai paukščiai“ jau praeitis, į mūšį stoja kariai – mutantai

Rusų sapalionės apie Jungtinių Amerikos valstijų (JAV) Ukrainoje sukurtą slaptą kelių dešimčių biologinių laboratorijų tinklą, esą jose atliktus bandymus su paukščiais, kurie turėjo mirtinai pavojingais virusais apkrėsti Rusijos gyventojus jau pasiekė kitą absurdo lygmenį.

Dabar, kai propagandistų sukurtą legendą apie „nuodingus kovinius paukščius“ visi pamiršo, bandoma „įrodyti“, kad mitinėse laboratorijose ukrainiečiai vykdė ir vykdo kur kas pavojingesnius eksperimentus.

It kokiame fantastiniame filme jie savo karius paverčia nenugalimais, bebaimiais kovotojais – tikrais antžmogiais. Aišku, kovoti su jais nepaprastai sunku, štai ir atsakymas, kodėl Rusijai sunkiai sekasi Ukrainoje, o ukrainiečiai – taip didvyriškai gina savo tėvynę.

Įdomiausia tai, kad šis kliedesys, kuriuo nežinia kas gali patikėti, buvo paskelbtas ne riboto proto „Rusijos patriotų“ pamėgtuose Telegram kanaluose, šį naratyvą jau transliuoja Kremliaus propagandinė žiniasklaida.

Pačią žinią apie antžmogius skleidžia ne bet kas, o įtakingi Rusijos politikai, platina – kadaise solidžiu verslo dienraščiu vadintas „Kommersant“.

Panašu, kad šį kliedesį netrukus ims skleisti ir kiti Kremliaus propagandos ruporai, o televizijos kanalai net parodys, kaip atrodo „požeminėse JAV laboratorijose“ sukurti Ukrainos „kariai – mutantai“, ras ir kitus rusų tamsuomenę nesunkiai įtikinsiančius „įrodymus“.

Archyvų nuotr.

Rusijos politikų „atradimas“: požemiuose kuriami antžmogiai

„Rusija skelbia pralaiminti, nes Ukraina turi eksperimentinių mutantų karių, sukurtų slaptose biologijos laboratorijose“, – šia žinia Twitter paskyroje pasidalino kibernetinį karą Rusijai paskelbusi pasaulinė programišių grupuotė „Anonymous“.

Pateikta ir nuoroda į publikaciją JAV portale „The Daily Beast“, kurioje pasakojama apie stulbinančias išvadas bei „įrodymus“, apie kuriuos kalba parlamentinį tyrimą pradėję Rusijos politikai.

Nors publikacija apie Ukrainos slaptose laboratorijose neva kuriamus nenugalimus karius – mutantus iš pirmo žvilgsnio pasirodė kaip nevykusiai sukurptas kliedesys, joje pateikta ir nuoroda į pirminį šaltinį.

Tai kadaise respektabiliu verslo dienraščiu vadintas „Kommersant“.

„Pažvelgė pabaisoms į akis“, – skelbia liepos 17 dieną, apie 23 valandą dienraščiui priklausančiame interneto portale pasirodžiusio straipsnio antraštė.

Tyrė į nelaisvę paimtų Ukrainos karių kraują

Įžangoje aiškinama, jog pirmadienį (liepos 18 d. – red.) Rusijos Federacijos Taryba surengė eilinį parlamentinės komisijos, tiriančios JAV biologinių laboratorijų veiklą Ukrainos teritorijoje, posėdį.

O komisijos vadovai teigė, kad ukrainiečių kariškių kraujo analizė parodė, kad su jais buvo atliekami „slapti eksperimentai", kurie pavertė juos „žiauriausiais monstrais".

Ir tai aiškino ne kokie nors politikos marginalai, bet šios komisijos vadovai, įtakingi politikai: Rusijos Federacijos Tarybos ir Valstybės Dūmos vicepirmininkai: Konstantinas Kosačiovas ir Irina Jarovaja.

„Pasak A. Kosačiovo, suimtų Ukrainos kariškių paimtų kraujo mėginių analizė patvirtina, kad daugelio ligų, įskaitant netipines Ukrainos teritorijai, atveju atitinkamų medžiagų kiekis kelis kartus viršija leistinas normas.

Tai reiškia, kad su jais buvo atliekami eksperimentai ir eksperimentuojama su itin pavojingomis ligomis, kurios tam tikromis aplinkybėmis galėjo būti platinamos kariniais tikslais", – cituojamas partijos „Vieningoji Rusija“ atstovas, Rusijos Federacijos pirmininko pavaduotojas K. Kosačiovas.

Savo išskirtinėmis įžvalgomis pasidalino ir Rusijos Valstybės Dūmos pirmininko pavaduotoja I. Jarovaja.

Teisinį išsilavinimą turinti politikė aiškino, esą į belaisvę paimtų Ukrainos kariškių kraujyje buvo rasta narkotikų pėdsakų ir labai didelis hepatito A titras.

Čia pat pateikiama ir sąmokslo teorija, esą Ukraina pirko labai brangius ir stipriai veikiančius vaistus hepatitui gydyti, tad jie galėjo būti išbandyti su kariais.

Preparatai, pašalinantys žmogišką sąmonę ir paverčiantys žudymo mašinomis

I. Jarovaja taip pat paaiškino, jog į nelaisvę paimtiems Ukrainos gynėjams nustatytas itin aukštas sergamumo Vakarų Nilo karštine lygis ir pateikė pribloškiančias išvadas, visiškai atitinkančias Kremliaus propagandistų formatą, kai visais žvėriškumais kaltinami tik Ukrainos kariai, o rusų okupantai vaizduojami išvaduotojais.

„Ir mes matome: tas žiaurumas ir žvėriškumas, kaip elgiasi Ukrainos kariai, nusikaltimai, kuriuos jie vykdo prieš civilius gyventojus, siaubingi nusikaltimai, kuriuos jie vykdo prieš karo belaisvius, patvirtina, kad visa tai yra vieninga kontrolės ir žiauriausios žudymo mašinos kūrimo sistema, kuri buvo įgyvendinta vadovaujant Jungtinėms Valstijoms...

Dopingas, kuris jiems vis dar duodamas, siekiant neutralizuoti paskutinius žmogiškosios sąmonės pėdsakus bei paversti juos pačiais žiauriausiais ir mirtinai pavojingais“, – „Kommersant“ publikacijoje cituojama Rusijos Dūmos pirmininko pavaduotoja, parlamentinės komisijos tariamų laboratorijų veiklai tirti viena pirmininkių I. Jarovaja.

Politikė tai pat aiškina, kad neva Ukrainoje surastų JAV karinių laboratorijų mėgintuvėliuose reikėtų ieškoti paukščių ir kiaulių gripo, koronaviruso ir beždžionių raupų.

Esą jie galėjo būti užmaskuojami kaip natūralūs patogenai bei naudojami sukeliant epidemijas įvairiuose pasaulio regionuose ir galiausiai, kaip visų įmanomų blogybių bei nelaimę priežastį nurodo JAV.

Rusijos politikų kliedesius publikavęs kadaise solidžiu verslo dienraščiu laikytas „Kommersant“ taip pat primena, kad Rusijos Dūmos pirmininko pavaduotoja I. Jarovaja ir anksčiau yra pasidalinusi savo „moksliniais atradimais“.

Politikė kliedėjo ir apie tuberkulioze užkrėstus pinigus

Nurodoma, kad pasibaigus Dūmos pavasario sesijai ji pranešė deputatams apie komisijos pirmųjų trijų mėnesių darbo rezultatus.

„Tuo pat metu ji taip pat pranešė apie tuberkuliozės virusu užkrėstus banknotus „Luhansko liaudies respublikoje“ ir dujų gangrenos tyrimus vienoje iš Mariupolio veterinarijos laboratorijų“, – I. Jarovajos pasiekimus kuriant sveiku protu sunkiai suvokiamas sąmokslo teorijas citavo „Kommersant“.

Tikriausiai suvokdami, jog publikavo visiškus kliedesius, „Kommersant“ vadovai pasistengė pakalbinti ir ekspertą – biologijos mokslų kandidatas, genetiką Kirilą Volkovą.

Nedidelėje pastraipoje pačioje publikacijos pabaigoje mokslininkas teigia nemanantis, kad karo belaisviams esą nustatytos ligos yra „netipiškos Ukrainai“.

Pasak jo, šiuo metu pastebima bendra subtropinių ligų plitimo tendencija, o Vakarų Nilo karštligės atvejų užfiksuota ir pietiniuose Rusijos regionuose, todėl Ukrainoje ji gali būti dar ryškesnė.

Ekspertas priduria, kad hepatitas A taip pat yra gana tipiška liga.

„Vis dėlto jis pripažįsta, kad esama sąmonę keičiančių ir agresiją sukeliančių medžiagų, ir kad šiuo metu visos kariuomenės atlieka tyrimus šioje srityje.

Tačiau Rusijos parlamentarų pareiškimai apie JAV vykdomas „biologines atakas“, V. Volkovo nuomone, yra hipertrofuoti“, – publikaciją baigia „Kommersant“.

Archyvų nuotr.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder