Rusija gali mobilizuoti baleto šokėjus ir operos dainininkus

Rugsėjo 21 d. Rusijoje paskelbta "dalinė mobilizacija". Gynybos ministras Sergejus Šoigu sakė, kad bus pašaukta "300 000 rezervistų", - rašo focus-ua..

Šiandien paaiškėjo, kad kultūros veikėjai, baleto šokėjai, dainininkai ir aktoriai taip pat šaukiami į kariuomenę.

Apie tai pranešė Rusijos vyriausybės sukurtas šaltinis "Explain.rf".

Tačiau RF vyriausybė nurodo, kad jie gali būti pašaukti į kariuomenę, jei kultūros įstaigose užimamose pareigose nėra rezervo ir jei darbuotojai yra RF ginkluotųjų pajėgų rezerve ir neturi pagrindo atidėti tarnybos dėl sveikatos būklės.

Rusijos teatrai kol kas nepranešė apie aktorių ar šokėjų mobilizaciją, tačiau buvo pranešta, kad scenos darbuotojai gavo šaukimus.

Ūkininkai taip pat mobilizuojami, net jei nėra kam palikti savo ūkio, ir jau mobilizuotų ūkininkų vaikai. Taigi rusų tėvai ir sūnūs turi visas galimybes atsidurti vienas šalia kito tranšėjoje ar tanke.

Prasidėjo ir sportininkų šaukimas į kariuomenę.

Jau žinome, kad iškviesti du dabartiniai dailiojo čiuožimo atstovai: 23 metų Dmitrijus Alijevas, 2020 m. Europos čempionas, ir 22 metų Makaras Ignatovas.

Į teismą taip pat buvo iškviestas 37 metų Diniyaras Bilyaletdinovas, buvęs futbolininkas ir 2008 m. "Euro 2008" bronzos medalio laimėtojas.

Mobilizacija palietė ir Rusijos oro linijų bendroves.

Daugeliui bendrovių buvo užkirstas kelias vykdyti tarptautinius skrydžius, nes pasieniečiai neleido pilotams išvykti į užsienį.

Prieš pat pakylant lėktuvams jie pašalinti iš skrydžio.

Gruzija ir Kazachstanas išlieka populiariausios šalys, į kurias keliaujama iš Rusijos.

Todėl Rusijos ir Gruzijos pasienyje susidarė kilometrinės spūstys norinčiųjų išvykti iš Rusijos. Žmonės sieną taip pat kerta pėsčiomis, dviračiais ir net motoroleriais.

O pasienyje su Kazachstanu esančiose stepėse rusai, norintys palikti tėvynę, jau įrengė visą stovyklą ir pradėjo statyti palapines.

Organizatorių nuotr.

 

Sidebar placeholder