Rusija tvirtina, kad į jos teritoriją esą įžengė Ukrainos „sabotažo grupė“

Rusija skelbia, kad į jos teritoriją esą įžengė Ukrainos „sabotažo grupė“.

Kaip teigiama, grupė esą įžengė į Belgorodo sritį. Jos gubernatorius Viačeslavas Gladkovas tvirtino, neva tai – „Ukrainos ginkluotųjų pajėgų sabotažo ir žvalgybos grupė“. Pasak gubernatoriaus, Rusijos kariai ir Federalinė saugumo tarnyba (FSB) ėmėsi „reikiamų priemonių priešui eliminuoti“.

V. Gladkovas pareiškė vėliau paviešinsiantis daugiau detalių.

Nuo Rusijos invazijos į Ukrainą pradžios 2022 m. vasarį Belgorode jau būta ne vieno apšaudymo. Pareigūnai taip pat yra skelbę apie incidentus, kuriuose dalyvavo neva iš Ukrainos įžengusios „sabotažo grupės“. Balandį Belgorodo mieste įvyko sprogimas, kurį sukėlė pačių rusų lėktuvas, ant miesto netyčia numetęs aviacinį sviedinį.

M. Podoliakas: Ukraina stebi įvykius Belgorode, bet su jais neturi nieko bendra

Ukraina stebi įvykius Rusijos Belgorodo srityje, bet su jais neturi nieko bendra. Tai pareiškė Ukrainos prezidento biuro vadovo patarėjas Michailas Podoliakas, kuriuo remiasi „The Guardian“.

M. Podoliakas tviteryje parašė, kad vienintelė varomoji politinė jėga totalitarinėje šalyje „visuomet yra ginkluotas partizaninis judėjimas“. „Ukraina su susidomėjimu stebi įvykius Rusijos Belgorodo srityje ir nagrinėja situaciją, bet su ja neturi nieko bendra. Kaip žinote, tankai parduodami bet kurioje Rusijos karinėje parduotuvėje, o pogrindinių partizaninių grupių gretas sudaro Rusijos piliečiai“, – tvirtino pareigūnas.

Kiek anksčiau Rusija pareiškė, kad į Belgorodo sritį esą įžengė Ukrainos „sabotažo grupė“. Srities gubernatorius Viačeslavas Gladkovas tvirtino, neva tai – „Ukrainos ginkluotųjų pajėgų sabotažo ir žvalgybos grupė“. Pasak gubernatoriaus, Rusijos kariai ir Federalinė saugumo tarnyba (FSB) ėmėsi „reikiamų priemonių priešui eliminuoti“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder