Rusijos publicistas prognozuoja, kuo baigsis Putino kareivių okupuoto Chersono išlaisvinimas

Būsimas Ukrainos kariuomenės laikinai okupuoto Chersono išvadavimas sukels šoką ir rusams, ir Putino bunkerio gyventojams. Po to automatiškai prasidės režimo griuvimas. Tokią prognozę "Radio NV" eteryje išsakė Rusijos publicistas Andrejus Piontkovskis.

Piontkovskis įsitikinęs Ukrainos sėkme, kuri išprovokuos negrįžtamus procesus Kremliuje.

Pasak eksperto, Vakarai pagaliau suformavo vieningą poziciją ir niekas nesiruošia versti Ukrainos daryti politinių nuolaidų vardan taikos.

"Tai jau anksčiau išsakė V. Zelenskis - jokių derybų nebus, kol Rusijos kariuomenė nesitrauks iki vasario 23 d. linijos.

Tai yra raudona linija, kurios neįgyvendinus niekas nesikalbės su Rusija, o priešingai, Vakarai dės maksimalias pastangas aprūpindami, treniruodami Ukrainos kariuomenę, kad ji galėtų jėga nustumti Rusiją už šios linijos", - pabrėžė A. Piontkovskis.

Archyvų nuotr.

Publicistas įsitikinęs, kad būtent okupacinių pajėgų išvedimas į pozicijas iki vasario 24 d. leis diplomatiniu keliu visiškai atkurti Ukrainos teritorinį vientisumą.

Kartu jis pabrėžė, kad Kijevas neketina atsisakyti Krymo ir ORDLO.

Kita vertus, ekspertas prognozavo, kad Vakarų ginklų tiekimo Ukrainai sąlygomis Rusija gali patirti nesėkmę.

"Užtikrinu jus, kad Chersono išlaisvinimas jau dabar sukels šoką tiek į televizijos propagandą panirusiems Rusijos giluminiams žmonėms, tiek pačiam Putino bunkeriui.

Rusijoje prasidės labai audringi politiniai procesai.

Ši raudona linija - Rusijos kariuomenės išvedimas vasario 23 d., kurio Vakarai sieks visomis išgalėmis ir nuo kurio nesitrauks - yra nesuderinama su V. Putino politiniu gyvenimu.

Jam tai yra katastrofa. Manau, kad ši linija net nesuderinama su Putino fiziniu gyvenimu", - sakė Piontkovskis.

Jis prognozuoja, kad iš esmės apie tai bus galima kalbėti maždaug po dviejų mėnesių, kai Ukrainos kariai bus įvaldę modernią ginkluotę.

Karinis ekspertas Olehas Ždanovas optimistiškai vertino Ukrainos ginkluotųjų pajėgų galimybes išvaduoti Chersoną iki vasaros pabaigos.

Archyvų nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder