Rusų kariuomenė gavo naujų tankų: pašventinti, viduje - šventųjų ikonos

Rusijos tankų gamintojai „Uralvagonzavod“ išsiuntė nenurodytą skaičių tankų T-90M kariuomenės reikmėms, skelbiama Rusijos žiniasklaidoje. Pažymima, kad prieš tai visi naujausios kartos tankai buvo kruopščiai pašventinti, viduje pakabintos šventųjų ikonos.

„Uralvagonzavod“ <...> įvyko iškilmingas tankų T-90M „Proryv“ (liet. „Proveržis“) ešalono išsiuntimas Rusijos Federacijos gynybos ministerijos adresu“, – „News“ cituojami gamyklos atstovai.

Skelbiama, kad tankai išsiųsti skambant sovietinei karinei dainai „Proščanije slavianki“. „Uralvagonzavod“ jaunimo organizacijos vadovas Ivanas Kukarcevas paaiškino, kad prieš išsiunčiant tankus į jų vidų buvo sudėti tankų konstruktorių vaikų laiškai ir stačiatikių šventųjų ikonos.

„Tai mūsų palaikymo Rusijos kariams simboliai, jų vyriškumo tikėjimo ir pagarbos ženklas“, – cituojamas jis.

Uralvagonzavod

Ukrainos kariuomenė gegužės 9-ąją paviešino vaizdo įrašą, kuriame pavaizduotas sunaikintas rusų tankas T-90M. Tai naujausios kartos Rusijos tankas, eksportui parduodamas už 2,3 mln. dolerių, o modifikuota jo versija gali kainuoti ir apie 4,3 mln. dolerių.

Ukrainos kariuomenė gegužės 9-ąją paviešino vaizdo įrašą, kuriame pavaizduotas sunaikintas rusų tankas T-90M

Rusijos karo pramonės atstovai giriasi, kad Ukrainoje naudojami tankai „Proryv“ turi naują maskuotės technologiją, sumažinančią šilumos išskyrimą ir aptikimo radarais spindulį.

Ukraina skelbia, kad per daugiau nei du karo mėnesius yra sunaikinusi daugiau nei 1,2 tūkst. Rusijos tankų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder