Rusų okupantai Ukrainos ūkininkams pateikė ultimatumą

Rusų okupantus nustebino kolektyvinių ūkių nebuvimas Ukrainoje, Ukrainos ūkininkams pateiktas ultimatumas, - skelbia pravda.com.ua.

Rusijos okupantai ne tik vagia grūdus iš Ukrainos, bet ir planuoja 70 proc. okupuotų teritorijų derliaus eksportuoti į Rusiją, taip pat pagrobto ukrainiečių jaunimo sąskaita spręsti savo demografines problemas, - teigia Vadimas Skibickis, Ukrainos Gynybos ministerijos Vyriausiosios žvalgybos valdybos atstovas, interviu Laisvės radijo projektui "Krym. Realiyi".

Išsamesnė informacija: "..: Pasak Ukrainos vyriausiosios žvalgybos valdybos atstovo, okupacinės pajėgos Chersono srityje ir dalyje Zaporožės "pateikė ultimatumą" vietos ūkininkams, kad viskas, kas bus pagaminta šiuose regionuose, bus išvežta į Rusiją.

Citata: "Be abejo, okupantus labai nustebino žemės paskirstymo klausimas. Žemės išdavimas gyventojams, akcijos. Pirmasis klausimas juos labai nustebino: Kodėl jūs neturite kolektyvinių ūkių? Viską paimkite, viską grąžinkite į kolūkius. O visas derlius, kuris bus surinktas - 30 proc. lieka jums, 70 proc. atitenka Rusijai".

Tai grįžimas į kolektyvizacijos, Sovietų Sąjungos laikus, kai šiose teritorijose buvo tokia tvarka. "

Skibickis įsitikinęs, kad tokia Rusijos politika prives prie okupuotų teritorijų išsekimo.

Pasak jo, toliau ieškoma proukrainietiškai nusiteikusių ir patriotiškai nusiteikusių žmonių, kurie gali "trukdyti organizuoti Rusijos planus okupuotose teritorijose".

Be to, A. Skibitskis pranešė apie vaikų, paauglių ir jaunuolių deportaciją iš okupuotų regionų.

 "Vyksta mūsų gyventojų deportacija iš okupuotų teritorijų į Rusijos Federacijos teritoriją, ir tuo pačiu metu didžiulis dėmesys skiriamas tokioms kategorijoms kaip vaikai, paaugliai, jaunimas.

Kodėl? Todėl, kad mes suprantame, jog jaunimas - tai galimybė Rusijai, juos galima patalpinti į savo mokymo įstaigas, taip pat ir į karines mokymo įstaigas, ir tai yra kontingentas, kuriuo vėliau naudosis Rusijos Federacija.

Atitinkamai tai yra jaunimas, kuris gali būti siunčiamas į bet kurį Rusijos regioną, siekiant atkurti arba užpildyti gyventojų spragas, esančias atokiose Rusijos vietovėse, Sibire, Tolimuosiuose Rytuose. Ir mes tikrai matome šį vaizdą".

Archyvų nuotr.
 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder