Rudasis loky

Taškento zoologijos sode moteris numetė mergaitę į lokio aptvarą

Penktadienį Taškento zoologijos sode jauna moteris numetė mergaitę į rudojo lokio aptvarą. Pasak zoologijos sodo spaudos tarnybos, vaikas nuo plėšrūno nenukentėjo

„Šiandien apie 12 val. jauna moteris nežinia kodėl lankytojų akivaizdoje numetė mažą mergaitę į lokio voljerą“, - sakoma pranešime. Zoologijos sodo lankytojai ir darbuotojai mėgino sutrukdyti moteriai, bet nesėkmingai, ir vaikas nukrito į plėšrūno aptvarą iš beveik 5 metrų aukščio.

Pranešama, kad kaukazinis rudasis lokys vardu Zuzu priėjo prie mergaitės, apuostė ją ir pasitraukė. Netrukus prižiūrėtojams pavyko įvilioti žvėrį į vidaus patalpas.

Vaikas buvo ištrauktas iš aptvaro ir apžiūrėtas medikų. „Mergaitė nukentėjo tik nuo kritimo iš 5 metrų aukščio, bet ne nuo lokio dantų“, - informavo spaudos tarnyba.

Uzbekistano sostinės teisėsaugos institucijos tiria incidento aplinkybes, vaiką, kurio amžius nenurodomas, stebi gydytojai.

Pasak spaudos tarnybos, lokys į Taškento zoologijos sodą buvo atgabentas iš Baku 2017 metais. Darbuotojai iškart pamilo žvėrį dėl jo polinkio bendrauti ir žaismingumo.

Sidebar placeholder