Vietnamietis nežinojo, kad pasaulyje egzistuoja moterys, nes buvo užaugęs džiunglėse (1)

49 metų Ho Van Langas šiuo metu gyvena mažame kaime Vietname. Tačiau prieš aštuonerius metus jis gyveno toli nuo civilizacijos ir bėgo nuo visų sutiktų žmonių.

1972 m., Vietnamo karo metu, Langas su tėvu pabėgo į džiungles Kuang Ngai provincijos Raichos rajone.

Nuo tada jis ten gyveno pagal Movgli įstatymus. Su tėvu jis išmoko medžioti ir užaugo valgydamas viską, ką galėjo rasti džiunglėse: nuo vaisių iki varlių ir gyvačių.

Ho Van Lango tėvas niekada jam nesakė, kad pasaulyje yra moterų.

Būdamas 41 metų jis susipažino su Alvaro Cerezo ir pirmą kartą sužinojo apie moteris. Cerezo dėka tėvas ir du sūnūs išėjo iš džiunglių ir apsigyveno kaime.

Ho Van Langas neįsivaizdavo visuomenės struktūros ir nežinojo, kaip bendrauti su žmonėmis ar kokių taisyklių laikytis. 

Brolis tyčiojosi iš jo kaip suaugusio kūdikio. Langas ne tik nežinojo, kad yra moterų, bet ir nesuprato paprastos moralės sampratos.

Nesvarbu, kas yra blogai ar kas yra gerai. „Jei Langas norės ką nors sumušti, jis tai padarys negalvodamas. Jis nežino, kas teisinga, o kas neteisinga. Jis kaip vaikas.“

Pirmieji Ho Van Lango socializacijos metai buvo sunkūs. Be bendravimo įgūdžių, jis nuolat susidurdavo su naujomis virusų ir bakterijų sukeliamomis ligomis.

Jis buvo jaunas vyras ir nenorėjo slėptis nuo savo naujo gyvenimo bei sėdėti savo kambaryje, todėl stengėsi kuo greičiau prisitaikyti prie naujos aplinkos.

Šiuolaikinis pasaulis jam atrodo labai triukšmingas, tačiau jam patinka naujas gyvenimas. Ho Van Langas buvo susijaudinęs kaip vaikas, kai pirmą kartą sėdo už vairo, ir buvo šokiruotas, kai pamatė, kad kai kurie gyvūnai draugauja su žmonėmis.

Džiunglėse nuo gyvūnų tekdavo bėgti.

Ho Van Langas džiaugiasi naujomis galimybėmis ir nori gyventi aktyviai. Kita vertus, jo tėvas nori grįžti namo, didžiąją laiko dalį praleisti savo kambaryje ir svajoja grįžti į įprastomis tapusias džiungles.

Archyvų nuotr.

 

Raktažodžiai
Vyras turi būti šiek tiek gražesnis už beždžionę. Beždžionę, su kuria gyvena
Darvinas, 2021-08-05 17:10
Sidebar placeholder