Startuoja „Vakarų ekspreso“ tinklalaidė

(5)

Viename iš populiariausių visoje Lietuvoje naujienų portale VE.lt nuo šiol bus galima žiūrėti ir klausyti tinklalaidę „Laikas Klaipėdai“, kurioje savo mintimis apie miestą dalinsis žmonės, turintys idėjų, savo darbais ar žiniomis siekiantys, kad gyventi uostamiestyje būtų dar geriau.

Ši tinklalaidė – ne vieta politikavimui, populizmui ar protesto balsui. Tai galimybė argumentuotai nuomonei, kritikai, pasisakyti apie Klaipėdą norint išreikšti jai meilę, pateikti pasiūlymą, pagirti, padrąsinti. 

Skirti šiek tiek laiko Klaipėdai, kad miestas taptų dar geresnis.

Pirmasis tinklalaidės svečias – jau beveik 34 metus leidžiamo dienraščio „Vakarų ekspresas“ įkūrėjas ir redaktorius Gintaras Tomkus.

Jis sako, kad mažiau laiko reikia gaišti kalboms apie tai, kas nepadaryta, nes svarbiausia – dalintis idėjomis, kurios gali įžiebti diskusijas, o galbūt ir virstų realiais sprendimais, keičiančiais Klaipėdą.

„Negalima žiūrėti į tai, ko nepadarėme. Brėžkime brūkšnį, žiūrėkime, ką dar galime padaryti“, – tinklalaidėje sakė G. Tomkus.

Jo teigimu, svarbu nebijoti įvardinti savo svajonių ar pasiūlymų, net jeigu jos iš pirmo žvilgsnio skamba netikėtai. G. Tomkus taip part pasidalijo savo mintimis – ką, pavyzdžiui, siūlytų Jūros šventės organizatoriams arba kokį jis įsivaizduoja senamiestį.

Šią, kaip ir ateityje sukurtas tinklalaides bus galima rasti „Vakarų ekspreso“ kanale vaizdo įrašų platformoje „Youtube“, o norintiems nepraleisti tinklalaidžių patariama tapti kanalo prenumeratoriais – jie apie kiekvieną naują įrašą informuojami specialiais pranešimais.

Laikas Klaipėdai. Gintaras Tomkus

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder