Daugiau nei koncertas: Vaidas Baumila skelbią didžiausią vasaros naujieną – gerbėjams padovanos įspūdingą pasirodymą pajūryje

Birželio 22 d. Klaipėdos Vasaros estradoje įvyks unikalus renginys – Vaido Baumilos koncertas „Vasarvidžio naktis“. 

Viena trumpiausių vasaros naktų renginio datai pasirinkta neatsitiktinai – žinomas atlikėjas pirmą kartą savo karjeroje ruošia tikrą vaizduotės ir saviraiškos puotą po atviru dangumi, kurioje paslaptinga Joninių energija susitiks su nerūpestinga vasaros atostogų nuotaika, kad sukurtų nepamirštamą šventę.

Ypatinga vasaros naktis, kupina šėlsmo ir paslapčių

Vasaros lygiadienis – tai vienintelis laikas metuose, kai ribos tarp svajonės ir realybės trumpam išnyksta ir beveik viskas pasidaro įmanoma.

Būtent todėl šis laikas pasirinktas didžiausiam V. Baumilos pasirodymui vasarą, kuris išsiskirs ypatingu dėmesiu atmosferai, netikėtomis staigmenomis ir paslaptingumu .

 Jau super hitais tapusios dainos ir dar negirdėti V. Baumilos kūriniai skambės miškų apsuptyje, vienoje gražiausių koncertinių erdvių Lietuvoje – Klaipėdos Vasaros estradoje.

Šios vietos pasirinkimas grandioziniam vasaros šou taip pat ne atsitiktinumas. Jūra, miškas, vieta tarp miesto ir gamtos: Klaipėdos Vasaros estrada tai – didžiausia vasaros koncertų erdvė pajūryje.

„Neįsivaizduoju savęs be gamtos ir visuomet yra gera pasisemti įkvėpimo iš praeities papročių. Tai galima surasti ir mano kūryboje. Šis koncertas visa tai labai tinkamai reziumuoja ir net baisu pagalvoti, kokį ugningą vakarą surengsime Klaipėdoje.

Pažadu, apie šią vasarvidžio naktį prisiminsime dar ilgai ir norėsis dar labiau suprasti mūsų protėvių tradicijas, jas prisiminti ir tęsti! Labai kviečiu visus nepabijoti pasileisti plaukus ir kartu sutikti vieną trumpiausių naktų pajūryje“, – sako V. Baumila.

Vasaros pasaka, galinti virsti tradicija

Stebuklingos nakties balsu ir vedliu tapsiantis V. Baumila neslepia, kad susimąstyti apie įspūdingos šventės vidurvasarį organizavimą paskatino sukaupta kūrybinė patirtis.

 „Vasara apskritai vienas magiškiausių metų laikų, kuomet kyla daug kūrybinių idėjų, prie laužo gamtoje gimsta dainos, o vasariški prisiminimai lydi visus metus. Labai simboliška, kad visos magija apsuptos idėjos nuguls šiame šou“, – prisipažįsta atlikėjas, kurio hitai „Kunigunda“ ir „Apžavai“ didžiausios sėkmės sulaukė būtent vasaros metu.

Žinomas atlikėjas intriguoja, kad tokio formato lygiadienio meto šventė gali virsti ne vieninteliu koncertu, o kasmet augančiu renginiu.

„Visada žavėjo tos senosios tradicijos, jose tiek daug paslėpta ir tiek daug mums dar neatrasta. Norisi šias tradicijas puoselėti, įvilkti jas į šių dienų kontekstą ir jokiais būdais nepaleisti!“, – pasakoja Vaidas.

Bilietus platina: bilietai.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder