Kaimynų dieną švęsiančioje Klaipėdoje - nemokamas žinomų atlikėjų koncertas

Šį šeštadienį, minint Europos kaimynų dieną, Vitės bendruomenė centriniame Klaipėdos stadione surengs kaimynams bei visiems miestiečiams atvirą šventę.

Joje - ne tik įvairios pramogos visai šeimai, bet ir nemokami žinomų atlikėjų pasirodymai.

Savo kūriniais bendruomenę džiugins Violeta ir Vilius Tarasovai, Edgaras Lubys, Deividas Bastys bei Liepa Mondeikaitė.

„Kaimynas kaimyną turėtų pažinoti ir bendrauti. Jeigu kaimynai yra iš to paties namo, manau, kad visi su tuo pastatu susiję reikalai, nesvarbu, geri ar blogi, turėtų apjungti gyventojus.

Šiais laikais toje pačioje laiptinėje gyvenantys žmonės dažnai nepažįsta vienas kito.

Tuo tarpu Vitės kvartale ir aplink kaimyno samprata įgavusi gilesnę reikšmę – kaimynas yra ne tik asmuo, kuris gyvena šalia tavęs, bet ir netoliese veikiančios įmonės, kurios geranoriškai prisideda prie Vitės bendruomenės gerovės“, – sako Vitės bendruomenės renginiais besirūpinanti V. Tarasovienė.

Deivido Jackos, Vitės kvartalu jau beveik du dešimtmečius besirūpinančios ir Kaimynų dieną remiančios „Civinity“ grupės vadovo teigimu, ši bendruomenė - išskirtinis glaudaus bendradarbiavimo ir pilietiškumo pavyzdys.

„Antrus metus iš eilės bendruomenės iniciatyva vykstantis renginys, neabejoju, ilgainiui taps miesto tradicija.

Taip ir turėtų būti - juk po šeimos pats stipriausias darinys mūsų gyvenime yra bendruomenė, kaimynai, žmonės, kuriuos matome kasdien ir su kuriais bendromis jėgomis sprendžiame buities rūpesčius”, – teigia D. Jacka.

Šventė prasidės 17 val. Vaikų lauks batutai, muilo burbulai, žaidimai. Papasakoti apie ugniagesių ir pareigūnų įrangą atvyks Klaipėdos priešgaisrinė gelbėjimo valdyba ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai. 

Renginyje pasirodys „Vitės“ progimnazija, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras bei Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro džiazinio meno raiškos studija „Junior City Jazz“. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder