Koncerte Palangoje Gabrielius Vagelis pasirodys su atsinaujinusia grupe ir apšildančia atlikėja

Šventinį savaitgalį, liepos 6 d., dainų autorius ir atlikėjas Gabrielius Vagelis surengs didžiausią solinį vasaros koncertą pajūryje su daugybe naujienų, staigmenų, žinomiausiais ir geriausiais hitais, bei naujausiomis pirmą kartą gyvai atliekamomis dainomis.

Artėjant liepos 6 d. Gabrielius atskleidžia kelias staigmenas, kurios lauks Palangos koncertų salėje.

Iki šiol Gabrielius Vagelis į sceną žengdavo su dviem scenos partneriais: būgnininku Sindre Skeie ir pianistu Luku Gedvilu.

Tačiau liepos 6 d. Palangoje pasirodys atsinaujinusi ir padidėjusi grupė, kuri nuo šiol pasirodys didžiausiuose G. Vagelio koncertuose. Prie komandos prisijungė gitaristas Tomas Jacevičius bei pritariamieji vokalai Karolina Rastenytė ir Kristijonas Vaičiukauskas.

„Labai džiaugiuosi, kad šiame koncerte pristatysime naują grupės sudėtį, tai tikrai suteiks daugiau spalvų, daugiau energijos ir, svarbiausia, daugiau emocijų“, – apie laukiančius pokyčius pasakojo Gabrielius Vagelis.

Dar viena staigmena, kurią sugalvojo Gabrielius, tai į koncertą pakviesti talentingą ir kylančią kūrėją bei atlikėją Gintę Sičiūnaitę, kuri su grupe apšildys vakarą.

Gintės vardas pramogų pasaulyje šiuo metu pradėjo vis dažniau girdėtis – neseniai atlikėja pristatė savo naujausią albumą „Mira“, daug koncertuoja, o jos kuriama muzika yra itin artima ir mėgiama Gabrieliaus.

Be to, atlikėja yra palangiškė, tad Palangos miesto gyventojai galės gyvai išgirsti jų mylimos miestietės balsą ir jaukias dainas.

Koncertas vyks itin svarbią dieną Lietuvai, liepos 6 d., kuri yra ne tik Valstybės ir Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena, bet ir plačiai pasaulyje skambančios tautinės giesmės diena.

Tad neišvengiamai Palangos koncertų salėje skambės ir Lietuvos himnas, o svarbiausia, kad jis skambės su tūkstantiniu žiūrovų choru.

„Man Lietuvos himnas, kaip ir kiekvienam piliečiui, yra be galo brangus, o jį giedant visada kūnu bėgioja šiurpuliukai. Belaukdamas šio koncerto, kai pagalvoju apie šį momentą, emocijos sukyla maksimaliai, jaudulys apima net dabar.

Tačiau aš žinau, kad viskas pavyks tobulai ir šią svarbią dieną Lietuvos himnas skambės tiesiog įspūdingai“, – apie vieną iš būsimo koncerto momentų kalbėjo Gabrielius Vagelis.

Liepos 6 d. Palangos koncertų salėje laukia ir daugiau staigmenų, bet Gabrielius neskuba atskleisti jų visų. „Tik noriu pasakyti, kad tikrai laukia įsimintinas vakarėlis, kuriame jūsų laukia daugybė naujienų.

Tie, kurie jau yra buvę mano koncertuose, žino, kokie karšti jie būna, bet šįkart, manau, kad nustebinsime ir jus.

O taip pat labai noriu, kad šiame koncerte netruktų ir tų, kurie apsilankys pirmą kartą, gal tai bus naujų pažinčių pradžia?“, – visus į koncertą kvietė Gabrielius.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder