SEL

Koncertui Londone besiruošianti grupė „SEL“: ši proga susitikti – tikrai išskirtinė

Neseniai paskelbęs apie organizuojamą dar vieną didžiulį koncertą Lietuvoje, Klaipėdoje, bei šiuo metu įrašinėjamą naują albumą, Egidijus Dragūnas šiuo metu ruošiasi ir kitą šeštadienį, rugsėjo 30 dieną, vyksiančiam „SEL“ šou Londone, O2 arenos „Indigo“ salėje.

„Beveik visi bilietai išpirkti, tad dar norintys spėti turėtų paskubėti“, – sako Selas.

Į pasirodymą D. Britanijos sostinėje jis teigia vyksiantis su didžiuliu nekantrumu.

„Koncertai Londone visuomet ypatingi, nes ten gyvena tikrai nemažas ištikimų „SEL“ gerbėjų būrys. Praėjo ne vieneri metai, kai matėmės, todėl ši proga susitikti – tikrai išskirtinė. Pažadu sudrebinti O2 arenos sienas ir nukelti stogą“, – šypsosi E. Dragūnas.

Koncerte skalbės ne tik puikiai visiems pažįstami „SEL“ hitai, bet ir visiškai nauji kūriniai, kuriuos jau turėjo progą įvertinti tie, kurie dalyvavo grupės šou Kauno Dariaus ir Girėno stadione.

Prie E. Dragūno prisijungs naujieji grupės muzikantai, taip pat ir nauja pritariančioji „SEL“ vokalistė, kurią publika priėmė itin šiltai.

„Šiuo metu intensyviai repetuojame, kad į Londoną atvežtume patį geriausią pasirodymą, tą energiją, be kurios „SEL“ šou neįsivaizduojami. Jei ilgitės mūsų taip pat stipriai, kaip ir mes jūsų – iš koncerto išsinešite pačias geriausias emocijas ir nuo šokių pavargusias kojas“, – sako E. Dragūnas.

„SEL“ šou O2 arenos „Indigo“ salėje įvyks jau kitą šeštadienį, rugsėjo 30 dieną.

Paskutiniai bilietai į koncertą: https://www.theo2.co.uk/events/detail/sel

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder