Palangos parko festivalyje - ypatinga trijų žinomų atlikėjų muzikinė programa

Rugpjūčio 11-13 d. Palangoje jau antrus metus iš eilės įvyks ypatingas renginys – „Palangos parko festivalis“. Žolinės savaitgalį spalvingą ir prabangų Palangos Gintaro muziejaus parterį užplūs meistriškai atliekamos, trijų žinomų atlikėjų muzikos skambesys.

Nesibaigiančios vasaros nostalgija, elegancijos kupini šventiniai vakarai  ir muzika po atviru dangumi - visą tai klausytojų laukia „Palangos parko festivalyje”. Reprezentacinis Palangos miesto renginys, vyksiantis Gintaro muziejaus parteryje,  kvies į trijų talentingų atlikėjų, pelniusių pripažinimą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, koncertus. Pajūryje pasirodys Ieva Prudnikovaitė su ansambliu 4TANGO, Donatas Montvydas su styginiu kvartetu ir fortepijono virtuozas Petras Geniušas. Visi trys renginiai pasižymės kruopščiai apgalvota aplinkos ir koncerto idėjos derme.

Organizatorių nuotr.

Pirmąjį festivalio vakarą po atviru dangumi, išskirtinai dedikuotą Astoro Piazzollos talentui ir muzikai, dovanos vidinės ramybės, gyvo temperamento, subtilios elegancijos mecosopranas, unikalaus tembro savininkė – Ieva Prudnikovaitė. Jėgas atlikėja vienys su ryškiu „4Tango“ ansambliu, 2002 metais tapusiu tarptautinio konkurso „A. Piazzolla Music Award“ Italijoje finalininkais.

Organizatorių nuotr.

Rugpjūčio 12 d. vienas ryškiausių šalies dainininkų, stipriausio balso savininkas Donatas Montvydas, elegantiškoje Gintaro muziejaus rūmų aplinkoje pasitiks klausytojus su geriausiomis savo dainomis.

​Organizatorių nuotr. [Paspauskite ir tempkite kad perkeltumėte] ​

„Nuostabus jausmas groti su styginiu kvartetu pajūryje, vasarą. Kai gali apie nieką negalvoti, o tiesiog klausytis ir patirti muziką“ - sako D. Montvydas.

Paskutinį festivalio vakarą aukščiausio lygio fortepijono virtuozas Petras Geniušas Palangos parko pušyno apsuptyje susirinkusiems klausytojams žada intriguojantį prisilietimą prie unikalių muzikanto pasąmonėje slypinčių klodų.

Organizatorių nuotr.

Elegantiškos ir rafinuotos muzikos skambesį į Palangos Gintaro muziejaus kiemą grąžinęs renginys - tai unikali galimybė Žolinių savaitgalį Palangos miesto svečiams ir gyventojams, trokštantiems kokybiškos muzikos, kultūros bei įsimintino laiko.

​Organizatorių nuotr. [Paspauskite ir tempkite kad perkeltumėte] ​

„Palangos parko festivalis“ įvyks rugpjūčio 11-13 d.

Bilietus platina Bilietai.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder