Verslo diena Klaipėdos universitete

KU ateities fondas pradeda ciklą Verslo diena Klaipėdos universitete. Kiekvieno mėnesio paskutinį pirmadienį kviesime verslo įmonių atstovus susipažinti su Universiteto veikla, naujienomis, pasiekimais.

Turime gerus santykius su verslu, jau eilę metų verslo įmonės investuoja į Universitetą. Verslo ir Universiteto iniciatyva gimė KU ateities fondas, kuris gegužės mėnesį pažymės dviejų veiklos metų sukaktį. Ar to pakanka, kad girdėtume vieni kitus ? Ar visos Klaipėdos regiono verslo įmonės turi galimybę pažinti Universitetą iš arčiau ? Atsakydami į šį klausimą nusprendėme  rengti reguliarius susitikimus. Manome, kad kartą į mėnesį, pirmadienio darbo dienos pabaigoje, bus tinkamas laikas praleisti kartu su Klaipėdos universitetu.

Kiekvienam susitikimui parinksime temas. Universiteto  vadovai, mokslininkai, dėtytojai, projektų autoriai, studentai turės galimybę pristatyti savo veiklas ir pasiekimus. Sieksime, kad kiekvienas susitikimas užsibaigtų diskusija. Kad tai būtų vieta ir laikas gimti naujoms idėjoms ir naujai partnerystei tarp mokslo ir verslo.

Šią idėją subrandinome kartu su šio renginio partneriais – Klaipėdos pramonininkų asociacija, Klaipėda ID ir asociacija “Klaipėdos regionas”

Pirmas susitikimas, Verslo diena Klaipėdos universitete, įvyks kovo 27 dieną 15:30 val. KU Jūros tyrimų institute, Universiteto al. 17, 201 auditorija. Dienos tema – Klaipėdos universitetas EU-CONEXUS aljanse. Tikslas – pristatyti KU dalyvavimą kuriant tarptautinį universitetą ir supažindinti su verte Klaipėdos universitetui, Klaipėdai, regiono verslui.

DARBOTVARKĖ IR PRANEŠĖJAI:

15:30 – 15:40 Įžanginis sveikinimo žodis, KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas

15:40 – 16:00 EU-CONEXUS PLUS projektas – reikšmingas žingsnis pirmyn, kuriant tarptautinį universitetą, EU-CONEXUS projekto vadovė KU dr. Rima Mickevičienė

16:00 – 16:20 EU-CONEXUS aljansas – galimybės Klaipėdos universitetui ir regionui, KU prorektorius prof. dr. Darius Daunys

16:20 – 17:00 Klausimai/atsakymai/diskusija

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder