Alfredas Udra - septintą kartą Lietuvos čempionas

Tris dienas Druskininkuose vykusiame Lietuvos stalo teniso asmeniniame čempionate žibėjo klaipėdietis Alfredas Udra - septintą kartą karjeroje iškovojo Lietuvos čempiono titulą.

Jis atstovauja Klaipėdos sporto klubui „Laisva ranka“, trenerė - jo mama Indra Udrienė. Ji, daugkartinė Lietuvos čempionė ir prizininkė, Lietuvos rinktinės narė, sūnui nuo vaikystės rodė deramą pavyzdį.

Šioje šeimoje stalo teniso tradicijos keliauja iš kartos į kartą. Indros tėvelis - Andrius Drevinskas - žinomas Klaipėdos stalo teniso treneris.

Dar 1976 metais, kai jis atvyko dirbti treneriu į Klaipėdą, mūsų mieste stalo teniso tradicijų nebuvo, tačiau šiam treneriui pavyko išugdyti daug puikių sportininkų, Lietuvos rinktinės narių, įvairių amžiaus grupių čempionų.

Vėliau jo tradicijas tęsė dukra Indra - buvo Lietuvos jaunučių ir jaunių rinktinės trenere, garsino Klaipėdos miestą ir kaip sportininkė, ir kaip trenerė.

„Deja, vėliau Klaipėdos politikai su sporto reformomis nusprendė, kad mūsų mieste aukšto lygio stalo tenisininkų nereikia - 2019 metais gruodžio mėnesį teko palikti stalo teniso trenerės darbą“, - „Vakarų ekspresui“ pasakojo Indra Udrienė.

Anot jos, pastaruoju metu Klaipėdoje stalo teniso lygis yra gerokai kritęs.

„Lietuvos čempionate iš Klaipėdos dalyvavo tik du sportininkai - Alfredas Udra ir Mantas Vaitkus (treneris Andrius Drevinskas). Tomas Mikutis dėl asmeninių priežasčių nedalyvavo. Iš Klaipėdos moterų Lietuvos čempionate nedalyvavo nė viena“, - situacija nušvietė I. Udrienė.

Ji pasidžiaugė, kad ankstesnių metų jos įdirbis išliko ir klaipėdietis jos sūnus A. Udra toliau džiugina savo pergalėmis.

„Alfredas yra labai aukšto lygio sportininkas - pajūrio perlas dar kartą įrodė, kad yra geriausias Lietuvoje. Septintą kartą tapęs Lietuvos čempionu, jis aplenkė 6 kartus aukso medalius iškovojusį vilnietį Gintautą Juchną. Dar yra į ką lygiuotis - šiaulietis Algirdas Majarovas Lietuvos čempionu yra tapęs devynis kartus“, - sakė I. Udrienė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder