„Amber-Arlanga“ susigrąžino ukrainietį

Lietuvos vyrų tinklinio čempionate prasidėjo trečiasis ratas. Intriguojantis mačas vyko Gargžduose, kur susitiko praėjusio sezono finalininkai Gargždų „Amber-Arlanga“ ir Marijampolės „Sūduva“.

Prieš šias rungtynes šeimininkai sulaukė rimto papildymo - į Gargždų komandą sugrįžo buvęs ekipos narys ir kapitonas ukrainietis Dmitrijus Šlominas. Jo sugrįžimas buvo pažymėtas užtikrinta „Amber-Arlangos“ pergale 3-0 (25:18, 25:20, 25:16).

Taip Gargždų klubas atsirevanšavo „Sūduvai“ už savaite anksčiau patirtą pralaimėjimą rungtynėse dėl Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) taurės trečiosios vietos.

„Amber-Arlangai“ 14 taškų pelnė Robertas Juchnevičius, 11 - Linas Starkutis, po 9 - Edvinas Žaltauskas ir Daumantas Katinas.

Ne pajėgiausios sudėties rungtyniavusios „Sūduvos“ gretose 15 taškų surinko Algirdas Naučius, 9 - Valentinas Lekavičius.

D. Šlominas sezoną pradėjo Kipre, bet jau po pirmo mėnesio suprato, kad tai - ne jo vieta ir ne jo čempionatas.

"Skirtingas mentalitetas. Kai pradėjome žaist draugiškas rungtynes, pajaučiau didelį spaudimą ir supratau, kad viskas priklauso nuo legionierių komandoje.

Tu turi rodyti 100 proc. rezultatą, nes kitu atveju tave greit pakeičia.

Vietiniai žaidėjai turi darbus, nuo ryto iki vakaro dirba ir vakare ateina į treniruotę gerai praleisti laiką. Tokiu atveju sunku pasiekti gerą rezultatą, o aš nesidžiaugiau tinkliniu", - sakė D. Šlominas.

Sportininkas pasidžiaugė, kad su „Amber-Arlangos“ prezidentu Salvijumi Paškausku per dieną rado variantą sugrįžti į Gargždų komandą.

„Grįžau į savo komandą, pas savo šeimą, kur praleidau dvejus nuostabius metus. Komanda priėmė labai šiltai. Tikiuosi, kad mums pavyks pasiekti savo tikslus šiame sezone. Esu laimingas, kad esu savo vietoje ir vėl galiu džiaugtis tinkliniu“, - pridūrė D. Šlominas.

Kartu Gargždų klubas atsisveikino su Linu Petravičiumi, kuris karjerą tęs Kelmės „Etovio“ gretose.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder