Lietuvos futbolo rinktinės pralaimėjimas Serbijoje

Atrankos starte – Lietuvos futbolo rinktinės pralaimėjimas Serbijoje

Lietuvos nacionalinė vyrų futbolo rinktinė penktadienio vakarą Belgrade pradėjo savo pasirodymą kitų metų Europos čempionato atrankos varžybose. Pirmose rungtynėse Edgaro Jankausko auklėtiniai rezultatu 0:2 (0:1) turėjo pripažinti vienos iš grupės favoričių Serbijos pranašumą.

Rinktinės dabar laukia kelionė į Graikiją, kur kovo 27 dieną, 19 valandą lauks kontrolinės rungtynės su šios šalies rinktine. Tiesioginę jų transliaciją stebėti bus galima VIAPLAY kanalu.

Šiose rungtynėse Belgrade pirmąją progą pasižymėti 2-ąją minutę susikūrė Eligijus Jankauskas, tačiau jo smūgis galva nebuvo stiprus.

Serbai pradėjo vystyti atakas kairuoju kraštu ir jų pastangos 17 minutę buvo vainikuotos įvarčiu – po Filipo Kostičiaus perdavimo taikliai kaire koja smūgiavo Dušanas Tadičius.

Po pelnyto serbų įvarčio Gvidas Gineitis pamėgino laimę tolimu smūgiu, bet kamuolys praskriejo aukščiau skersinio.

Grėsmingą momentą lietuviai sukūrė 30 minutę, surengę kontrataką kairiuoju kraštu, o Gytis Paulauskas atliko smūgį šalia serbų vartų. Aikštės šeimininkai paskiau atliko porą savo atakų, o Marko Grujičius smūgiu sudrebino vartų virpstą.

Serbams 53 minutę pavyko padvigubinti savo persvarą – po D. Tadičiaus skerso perdavimo pasižymėjo Dušanas Vlahovičius. 67 minutę kamuolį į lietuvių vartus pasiuntė F. Kostičius, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė.

Vanjai Milinkovičiui-Savičiui teko dukart gelbėti serbų vartus, kuomet 76 minutę smūgiavo Fedoras Černychas bei netrukus Arvydas Novikovas. Per likusį laiką komandos nesurengė grėsmingų atakų ir susitikimas pasibaigė serbų pergale 2:0.