Atsisveikinimas su vos 51-erių mirusia trenere: kviečia atnešti po baltą žiedą

Paaiškėjo, kur ir kada į paskutinę kelionę bus išlydėta šviesaus atminimo Klaipėdos "Viesulo" sporto centro rankinio trenerė ir Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos metodininkė Jolanta Mižutienė.

Šviesaus atminimo trenerės dukra, kuri - taip pat žinoma Klaipėdos rankininkė Dovilė Mižutytė savo "Facebook" paskyroje kvietė atsisveikinti su mama, atnešant po vieną baltą žiedą.

"Kviečiu visus, norinčius atsisveikinti su mano mama: rytoj, antradienį, laidojimo namuose "Amžiaus vartai" (Priestočio g. 7) nuo 16 val.

Trečiadienį, birželio 29 d., 11.30 val. išvykstame į Šv. mišias Klaipėdos Kristaus Karaliaus bažnyčioje (Bokštų g. 10), po kurių 13.00 val. vyksime į Lėbartų kapines, palydėti mamos į amžinąjį gyvenimą! Negalintys atvykti birželio 28 d., dar spėsite atsisveikinti 29 d. nuo 8.00 val. Atvykdami atneškite po vieną baltą žiedą", - rašė D. Mižutytė.

VE.lt jau rašėme, kad vos 51-erių trenerės J. Mižutienės gyvybė užgęso ketvirtadienį. Pastaroji jau kurį laiką kovojo su onkologine liga.

"Jolanta buvo kovingumo ir energijos pavyzdys ne tik sporte, bet ir gyvenime. Ji ne tik treniravo jaunąją kartą, bet ir atstovavo Klaipėdai veteranų rankinio turnyruose. Jolanta iki paskutinės akimirkos atkakliai kovojo su užklupusia onkologine liga ir tikėjo, kad pasveiks.

Deja...Kaip bebūtų, Jolanta visada mūsų akyse išliks kovingumo ir teigiamų emocijų pavyzdžiu", - "Vakarų ekspresui" sakė žinoma Klaipėdos rankinio trenerė Auksuolė Stropienė.

Apie šią trenerę jautriai parašyta ir "Facebook" paskyroje "Klaipėdos merginų rankinio komanda":

"Netekome labai svarbaus žmogaus, mūsų kelrodės žvaigždės - MŪSŲ TRENERĖS. Pirmieji treneriai- vieni svarbiausių žmonių sportininko karjeroje.

Jie netik supažindina su sporto šaka ar suteikia pagrindus, jie kur kas daugiau.

Treneriai, kurie verti trenerio vardo suteikia motyvacijos, palaiko bei išleidžia į gyvenimą visai kitokius nei atėjome. Jolanta buvo tas žmogus, kuris tikėjo ir buvo šalia su savo komanda ir tada, kai netikėjo niekas. Ji buvo šalia, kai viskas atrodė neįmanoma.

Na, o dabar jos “mažosios” rankininkės žaidžia užsienio klubuose, pasaulio čempionatuose ir Lietuvos rinktinėse.

2006 m. Lietuvos čempionės, vicečempionės, bronzos medalių laimėtojos, 2004 m. vicečempionės, 2005 m. trečios vietos laimėtojos. Išugdėte beveik visų turnyrų nugalėtojas arba bent prizininkes. Amžinai liksite mūsų visų širdyse. Ilsėkitės ramybėje", - rašoma "Facebook" paskyroje "Klaipėdos merginų rankinio komanda".

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder