Aukštesnę pavarą ketvirtame kėlinyje įjungusi „CBet“ palaužė Klaipėdos „Neptūno“ pasipriešinimą

Trys kėliniai buvo visiškai lygūs, tačiau ketvirtajame Jonavos „CBet“ (11/6) surakino varžovų puolimą ir įsirašė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“). Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 83:66 (19:22, 20:19, 21:14, 23:11) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (7/10).

Jonavos komandai tai – trečioji pergalė paeiliui „Betsafe-LKL“.

„Neptūnas“ vertėsi be dviejų kertinių žaidėjų – Mindaugo Girdžiūno bei Austino Wiley, kurie susirgo.

Atkakliai prasidėjusiame mače netrūko tolimų metimų, o bet koks vienos komandos bandymas atitrūkti sulaukdavo varžovų atsako. „Neptūnas“ buvo įgijęs trapų pranašumą (14:9), bet jau po Artūro Valeikos dėjimo „CBet“ persvėrė rezultatą – 16:15.

Klaipėdiečiai ir vėl pabandė perimti kontrolę (26:19), tad tai vertė Virginijų Šeškų prašyti pertraukėlės. Iškart po jos Glynnas Watsonas pataikė iš toli, vėliau sumetė baudas, bet atsakymą turėjo ir „Neptūnas“ – 31:24. Lyderio vaidmens čia ėmėsi Deividas Gailius.

8:0 – taip spurtavo šeimininkai, susigrąžinę pranašumą (32:31), vis tik D.Gailiaus šūvis leido „Neptūnui“ į ilgąją pertrauką išeiti nusiteikus pozityviau – 41:39.

Po pertraukos situacija išliko panaši – nė viena komanda prie pergalės nepriartėjo labiau. „CBet“ ėmė gadinti klaipėdiečių pozityvą ir vėl pirmavo (53:49), o prieš paskutinį ketvirtį turėjo 5 taškų persvarą, kadangi tritaškį smeigti spėjo Edvinas Šeškus – 60:55.

Taškus ant „i“ Jonavos komanda ėmė dėti lemiamu metu. Nors D.Gailius ketvirtą kėlinį atidarė taikliai, Dovis Bičkauskis realizavo dvi atakas, E.Šeškus pridėjo dar du taškus, o Martinas Laksa – tritaškį – 70:59. „CBet“ artėjo prie pergalės, o „Neptūnas“ neišnaudojo ne tik puolimo, bet ir baudų metimų.

Tai kainavo brangiai – M.Laksa sukūrė dvi produktyvias atakas ir taip jonaviškiai buvo priekyje jau 77:59.

„Neptūnui“ niekaip nepavyko kapstytis iš duobės ir šansų pakovoti dėl pergalės jis nebeturėjo.

Pirmoji tarpusavio akistata „Betsafe-LKL“ baigėsi „CBet“ pergale 93:77.