Dar viena sensacija - Vokietijos rinktinė pralaimėjo Japonijai

Pasaulio čempionate Katare užfiksuota dar viena sensacija.

E grupėje Japonijos rinktinė po permainingos kovos 2:1 nugalėjo Vokietijos vienuolikę.

Azijos futbolo atstovai pakiliai pradėjo rungtynes ir jau 7–ąją min. pelnė įvartį. Vis dėlto D. Maeda džiaugėsi neilgai, nes šoninis teisėjas užfiksavo nuošalę.

31–ąją min. į Japonijos rinktinės vartus už vartininko pražangą baudos aikštelėje buvo skirtas 11 m baudinys, kurį sėkmingai realizavo I. Gundoganas (1:0).

Prieš pat pertrauką K. Havertzas rezultatą padvigubino, tačiau teisėjas po VAR peržiūros įžvelgė nuošalę ir rezultatas liko nepakitęs.

Pirmajame kėlinyje dominuoti bandę vokiečiai atliko net 13 smūgių link japonų vartų, tuo tarpu jų varžovai – tik vieną.

51–ąją ir 60–ąją min. savo šansais nepasinaudojo J. Musiala ir I. Gundoganas.

Galiausiai japonai pradėjo demonstruoti savo galimybes puolime ir 75–ąją min. rezultatą išlygino po keitimo aikštėje pasirodęs R. Doanas – 1:1.

Europos ekipos nelaimei, įsižaidusi Japonija sugebėjo pelnyti ir antrąją įvartį – 83–ąją T. Asano iš aštraus kampo nuginklavo M. Neuerį – 2:1.

Visi H. Flicko auklėtinių bandymai išplėšti bent lygiąsias nuėjo veltui ir sensacingą pergalę šventė Japonijos komanda.