Europos čempionate Švedijoje - gausi Klaipėdos „Shodan" komanda

(1)

Klaipėdos "Shodan" karatistai vieši Švedijoje, Gioteburgo mieste, ir yra pasiruošę šeštadienį kilti į Europos karatė kiokušin čempionato kovas.

"Shodan" klubo prezidentas Lukas Kubilius "Vakarų ekspresui" pranešė, kad net 10 shodaniečių šiame čempionate gins Klaipėdos miesto garbę.

Šeši iš jų - Viktorija Dambrauskaitė (iki 50 kg), Skaistė Venckutė (iki 55 kg), Meda Balionytė (iki 60 kg), Marija Sekunda (per 65 kg), Dovydas Martišius (iki 65 kg) ir Laurynas Vaičikauskas (iki 75 kg) - varžysis kumitė (kovos su priešininkais) varžybose.

"Skaistė Venckutė 2018 yra tapusi Europos čempione. Ji į didįjį sportą grįžo po pertraukos. Meda Balionytė - Europos čempionato debiutantė. Jaunoji Marija Sekunda - praėjusių metų Europos čempionato bronzos medalio laimėtoja. Ji yra viena iš favoričių svorio per 65 kg grupėje", - "Vakarų ekspresui" pasakojo L. Kubilius.

Varžybų dalyviai penktadienį Švedijoje pasisvėrė, atitiko savo svorio kategorijas ir yra pasiruošę rimtoms kovoms.

Kata (kova su šešėliu/technikos demonstravimas) dalyvaus "Shodan" komanda, kurios sudėtyje Matas Jonauskas, Joana Timinskienė, Rima Barusaitė ir Greta Intaitė.  

Geriausias Lietuvos karatistas ir geriausias pastarųjų metų Klaipėdos neolimpinių sporto šakų sportininkas Eventas Gužauskas šįkart čempionate nedalyvaus.

"Praėjusių metų Europos ir Pasaulio čempionas Eventas šias varžybas praleis su tikslu geriau pasiruošt Pasaulio absoliučios svorio kategorijos čempionatui, kuris spalio mėnesį vyks Japonijoje", - akcentavo L. Kubilius.

Pasiteiravus, kiek jų planuose šiame čempionate iškovoti medalių, L. Kubilius atsakė: "Kiekvienas iš shodaniečių yra labai konkurencingas ir tikrai turi šansų užkopti ant prizininkų pakylos. Konkurencija - labai didelė, tačiau manau kovosime kiekvienoje kovoje iki galo ir atiduosim visas jėgas!", - žadėjo "Shodan" klubo prezidentas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder