Į pasaulio čempionatą - trys HC „Klaipėda girls“ atstovės

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė, kurios gretose trys HC „Klaipėda girls“ atstovės, balandžio 3-9 dienomis Rumunijoje mūsų šalies garbę gins pasaulio IIIA diviziono pirmenybėse.

Lietuvos rinktinės gretose iš klaipėdiečių yra gynėja Marija Kukanova (gimusi 2002 m.), vartininkė Vilė Beličenkaitė (gimusi 2005 m.) ir viena ryškiausių puolimo lyderių Klara Miuller (gimusi 2003 m.).

Pastaroji išrinkta Lietuvos rinktinės kapitonės Ramunės Maleckienės asistente.

"Visos esame labai užsivedusios ir galima matyti ugneles akyse. Sieksime aukščiausių tikslų ir ruošiamės tikrai sunkiai – visos merginos dirba atiduodamos 110 procentų savęs.

Laimėjusios Baltijos lygą įgijome dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir tapome dar stipresnėmis – lyg vienas kumštis. Manau, kad pasaulio čempionate turime daug šansų", - apie komandos pasiruošimą kalbėjo K. Miuller.

Prakalbus apie rinktinės kapitonės asistentes pareigas, Klara sakė, kad tai prideda ir papildomo jaudulioko bei atsakomybės.

"Pažiūrėsime kaip seksis, net šiaip smagu". - pabrėžė K. Miuller.

Lietuvos rinktinė jau sekmadienį išskrenda į Rumuniją.
 
Lietuvaitės pasaulio IIIA diviziono pirmenybėse kausis su Estijos, Rumunijos, Bulgarijos, Honkongo ir Ukrainos atstovėmis.

"Manau, kad sunkiausia bus kovoti su Ukraina ir Rumunija, o kitos kovos turėtų būti triputį lengvesnės", - sakė klaipėdietė K. Miuller. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder