Istorinis įvykis Klaipėdai: varžysis 15 šalių ichtiandrai

Klaipėda ruošiasi neeiliniam įvykiui - balandžio mėnesio pabaigoje mūsų mieste vyks pasaulio taurės plaukimo su pelekais varžybos. Į uostamiestį planuoja sugužėti arti 400 sportininkų iš 15 skirtingų šalių.

„Vien turkų planuoja atvykti apie 50, estų - taip pat apie pusšimtį. Tarp dalyvių bus ir atstovų iš tolimosios Jordanijos, Tuniso. Dalyvaus sportininkų iš Azijos, Afrikos ir Europos žemynų“, - „Vakarų ekspresui“ pasakojo šių varžybų organizatorė, Lietuvos povandeninio sporto federacijos generalinė sekretorė klaipėdietė Felicita Vaitkutė.

Pasaulio taurės plaukimo su pelekais varžybos Klaipėdos 50 m baseine (Dubysos g. 12) vyks balandžio 29-30 dienomis. Klubai dvi dienas nuo ryto iki vakaro kovos komandinėje įskaitoje.

„Veiksmo Klaipėdoje tikrai netrūks. Visi norintys klaipėdiečiai ir miesto svečiai galės atvykti į Klaipėdos baseiną ir nemokamai stebėti šias varžybas“, - pasidžiaugė varžybų organizatorė.

Pabrėžiama, kad toks renginys - istorinis ne tik Klaipėdai, bet ir Lietuvai.

„Esu labai susijaudinusi ir vis dar neatgaunanti sveiko žado, jog Klaipėdoje vyks tokio rango plaukimo su pelekais varžybos pirmą kartą per visą šios sporto šakos istoriją Lietuvoje! Fantastika. Tai labai reikšmingas įvykis mūsų miesto sporto metraščiui, miesto gyventojams, svečiams ir visiems, mylintiems sportą, ir ne tik“, - savo „Facebook“ paskyroje džiaugėsi Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Asta Dirgėlienė.

Ji akcentavo, jog Klaipėda pasižymi aukštu organizaciniu lygiu ir kokybe įvairiais renginiais.

„Norisi ir šiame čempionate stovėti tiek nugalėtojo, tiek organizacine veikla ant aukščiausios pakylos laiptelio“, - rašė A. Dirgėlienė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder