Įvarčių lietus: Kamerūnas per 2022 m. pasaulio futbolo čempionato rungtynes su Serbija pasiekė lygiąsias

Pirmadienį, lapkričio 28 d., pirmajame pasaulio futbolo čempionato grupių etapo etape Kamerūno futbolo rinktinė susitiko su Serbija.

Susitikimas vyko Al Janub stadione Al Wakroje ir baigėsi lygiosiomis 3:3.

29-ąją pirmosios rungtynių pusės minutę Kamerūno rinktinės gynėjas Jean-Charles Castelleto po kampinio galva pelnė įvartį.

45-ąją minutę serbų gynėjas Strahinja Pavlovičius išlygino rezultatą, įmušęs įvartį po laisvo smūgio. Po dviejų minučių serbų vidurio gynėjas Sergejus Milinkovičius-Savičius smūgiu iš už baudos aikštelės ribų išvedė savo komandą į priekį.

53-iąją minutę Serbijos rinktinės puolėjas Aleksandaras Mitrovičius pelnė 51-ąjį karjeros įvartį ir sustiprino savo pranašumą rungtynėse.

64-ąją minutę Kamerūno rinktinės puolėjas Vincentas Aboubacaras atitrūko nuo varžovų, išėjo vienas prieš vieną su serbų vartininku Vanja Milinkovičiumi-Savičiumi ir įmušė vieną įvartį - 2:3.

Po dviejų minučių afrikiečių puolėjas Eric-Maxime Chupo-Moting baudos aikštelėje įmušė įvartį, pataikęs į atvirą vartų kampą ir išlyginęs rezultatą.

Kamerūnas - Serbija 3-3

Įvarčiai: Castelljeto, 29 m., Abubakar, 63 m., Csupo-Moting, 66 m. - Milinkovičius-Savičius, 45+1, Pavlovičius, 45+2, Mitrovičius, 53 m.

Kamerūnas: Epassi, Faye, Nkoulou, Castelletto, Tolo, Kunde (Ondua, 67), Zambo-Angissa (Gwet, 81), Ongla (Aboubakar, 55), Choupo-Moting, Toko-Ekambi (Bassogoge, 67), Mbemo (Nkoudou, 81).

Serbija: Milinkovičius-Savičius, Veljkovičius (Babič, 78), Milenkovičius, Pavlovičius (Mitrovičius, 56), Kostičius (Djuričius, 90), Milinkovičius-Savičius (Grujičius, 79), Maksimovičius, Lukičius, Živkovičius (Radonič, 78), Tadičius, Mitrovičius.

Rungtynių apžvalga:

Primename, kad 2022 m. pasaulio futbolo čempionato pirmajame grupės etape Serbija pralaimėjo Brazilijai (0:2), o Kamerūnas - Šveicarijai (0:1).

Komandos šiame pasaulio čempionato etape iškovojo pirmuosius taškus ir išsaugojo savo šansus patekti į 2022 m. pasaulio čempionato paskutinį aštuntuką.