Kaune iškovota trečiosios vietos taurė

Klaipėdos „Port of darts“ klubo nariai žibėjo Kauno „Žalgirio“ arenoje dvi dienas vykusiame Lietuvos „darts“ sporto federacijos taurės varžybose - iškovota ne tik gausybė asmeninių pergalių, bet ir trečiosios vietos komandinė taurė.

Moterų asmeninėje rungtyje antrąją vietą iš klaipėdiečių iškovojo Monika Gurauskienė, tarp vyrų trečias buvo Mindaugas Martinkus.

Porinėje rungtyje tarp dailiosios lyties atstovių trečiąją vietą pasidalijo Aušros Martinkienės ir M. Gurauskienės duetas bei Aistės Norvilaitės ir Sabinos Vyšniauskienės pora. Tarp vyrų porinėje rungtyje Gražvydas Žakys ir Gintaras Gurauskas liko penkti.

Komandinėje rungtyje mūsų dailiosios lyties atstovės Aušra Martinkienė ir Monika Gurauskienė iškovojo antrąją vietą, tarp vyrų Virginijus Vyšniauskas, Aurimas Bagdžiūnas, Antanas Galdikas ir Donatas Zaikauskas buvo treti.

„Tai, ko gero, prestižiškiausias smiginio turnyras Lietuvoje, kur susirinko rekordinis dalyvių skaičius - net 155 vyrai ir 29 moterys. Bendroje įskaitoje “Port of darts„ iškovojo trečiąją vietą. Pagaliau į viršų iškėlėme pirmąją klubo uždirbtą taurę“, - džiaugėsi klaipėdiečių ekipos narys Mindaugas Martinkus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder