Kazimiero Budrio šeimų turnyre - Europos čempionų akistata

(1)

Jau šį savaitgalį Klaipėdoje vyks 47-asis šeimų krepšinio turnyras „Kazimiero Budrio taurė“. Šįkart aikštelėje išvysime ir Europos čempionų Mindaugo Žukausko bei Kšyštofo Lavrinovičiaus susidūrimą. Aikštelėje taip pat turėtų spindėti Europos sidabro ir bronzos medalio laimėtojas Darjušas Lavrinovičius.

Šio turnyro organizatorius Algirdas Vaicekauskas pasidžiaugė, kad tęsiamos tradicijos ir į Klaipėdą pavyksta prisivilioti garsių krepšinio atstovų.

„Tokie veidai puošia visą mūsų krepšinį. Juk ir jaunajai kartai smagu parungtyniauti kartu su tokio lygio žvaigždėmis“, - „Vakarų ekspresui“ sakė A. Vaicekauskas.

K. Budrio taurės turnyras prasidės penktadienį 17 val. Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) dvikova tarp Stonių ir Šliogerių.

18 val. - oficialus turnyro atidarymas.

18.20 val. į dvikovą kils Lavrinovičiai ir Žukauskai.

Ši akistata į Klaipėdos sporto rūmus turėtų sutraukti minias žiūrovų.

Šeštadienį kovos tęsis nuo 10 val. Pirmieji susitiks Šliogeriai ir Žukauskai, nuo 10.45 val. į mūšį kils Stoniai ir Lavrinovičiai.

13 val. tarpusavyje rungtyniaus Stoniai ir Žukauskai, nuo 14 val. - Lavrinovičiai ir Šliogeriai.

15 val. turnyro uždarymas ir nugalėtojų apdovanojimai.

2019 metais netekome miesto Garbės piliečio ir šeimų krepšinio turnyrų pradininko Kazimiero Budrio, tačiau jo vardo šeimų krepšinio turnyrai neužgeso - darbus tęsia K. Budrio bendražygis Algirdas Vaicekauskas.

Smagu, kad ir toliau yra puoselėjamo gražios šeimų krepšinio turnyro tradicijos.

„Kazimierą Budrį, 1-ąjį LTOK “Fair play„ laureatą, sutikau einantį gatve, kai rengė 12-ąjį savo turnyrą. Pasisiūliau talkinti organizuojant varžybas. Nuo tada užgimusi mūsų draugystė tęsiasi... Kiek užteks jėgų? Pradžioje Jo svajonę įgyvendinsim - iki 50 turnyrų. Tai - šventė šeimoms, mylinčioms krepšinį. Galimybė susiburti į vieną giminės komandą iš įvairių Lietuvos miestų ir užsienio“, - kalbėjo A. Vaicekauskas.

Kova turi būti sąžininga, graži, gerbiant moteris ir vaikus. Visada yra terpė gražiems, kilniems poelgiams krepšinio aikštelėje. Atminkite tai, ir Jus aplankys dvasingas palaimos jausmas. Tuomet Jūs laimėsite daug", - kalbėjo šventės organizatorius A. Vaicekauskas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder