Klaipėdoje startavo antroji prestižinės „Barca Academy“ organizacijos futbolo stovykla-turnyras jaunimui

Liepos 4-ąją dieną Klaipėdoje startavo antroji šios vasaros prestižinės „Barca Academy“ organizacijos futbolo stovykla-turnyras vaikams ir jaunuoliams. Stovyklos atidarymo renginyje netrūko garbių svečių, kurie atvirai linkėjo Klaipėdos miestui ateityje tapti nuolatiniu „Barca Academy“ padaliniu Baltijos regione.

Šią vasarą Klaipėdoje iš viso organizuojamos dvi prestižinės „Barca Academy“ sporto organizacijos futbolo stovyklos-turnyrai. Pirmoji penkių dienų stovykla finišavo liepos 1-ąją dieną.

Šiemetinėse stovyklose mokyti futbolo paslapčių iš geriausių pasaulyje sportinio ugdymo specialistų progą turėjo 8-16 metų amžiaus berniukai ir mergaitės iš Lietuvos, Latvijos ir Ukrainos.

Antrosios stovyklos atidarymo renginyje susirinkusius dalyvius sveikino uostamiesčio valdžios atstovai, stovyklų-turnyrų organizatoriai, Kovo 11-osios signatarai ir „Barca Academy“ organizacijos vadovybės nariai bei treneriai.

Savo sveikinimo kalboje Klaipėdos miesto tarybos narys Arvydas Vaitkus teigė, jog šiandien dar sunku suvokti, kokia unikali galimybė šiemet buvo suteikta Lietuvos uostamiesčiui.

Archyvų nuotr.

„Labai norėčiau padėkoti šios šventės organizatoriams.

Dar prieš keletą mėnesių tokį renginį Klaipėdoje buvo tikrai sunku įsivaizduoti. O stovyklos dalyviams norėčiau palinkėti didelės sėkmės, nes šiandien jūs turite unikalią galimybę mokytis iš geriausios pasaulio sporto organizacijos specialistų.

Tai yra unikali proga, kurios mums tikrai šiandien pavydi visa Lietuva“, - teigė A. Vaitkus.

Sveikinimo žodį renginio dalyviams skyrė ir du garbūs Kovo 11-osios akto signatarai Česlav Okinčic ir Algirdas Kumža.

„Tai yra vienas svarbiausių įvykių Klaipėdoje per pastaruosius keletą metų.

Po pirmosios stovyklos iš dalyvių ir jų tėvelių mes išgirdome vien tik pozityvius atsiliepimus. Tai - tik dar vienas įrodymas, kad tokie renginiai Klaipėdoje yra itin reikalingi.

Juk Barselonos akademija nėra vien apie futbolą, tai yra ir vaikų vertybių ugdymas.

Todėl labai tikiuosi, kad kitąmet mes jau garsiai galėsime kalbėti apie Barselonos futbolo akademijos atidarymą Lietuvoje“, - planais dalinosi vienas iš stovyklų-turnyrų iniciatorių Č. Okinčic.

Ambasadorius, signataras Algirdas Kumža savo sveikinimo kalboje kreipėsi į tarptautinę stovyklos dalyvių bendruomenę bei išsakė savo paramą ir palinkėjimus vaikams iš Ukrainos, kurių gimtojoje šalyje šiandien vyksta karas.

„Aš esu ambasadorius, bet tikrieji ambasadoriai yra šie sportininkai. Juk sportas visuomet buvo taikos ir vienybės simbolis. Todėl jūs šiandien esate svarbiausi savo šalies ambasadoriai“, - kalbėjo A. Kumža.

Nuotoliniu būdu renginio metu dalyvius sveikino ir „Barca Academy“ direktorius Pau Cassasa, o už šiltą priėmimą ir neišdildomas akimirkas stovyklų-turnyrų organizatoriams dėkojo ir „Barca Academy“ treneris Rubenas Diazas.

Stovyklų dalyviams palaiminimą renginyje suteikė kunigas, brolis Astijus.

Antroji „Barca Academy“ stovykla Klaipėdos finišuos Liepos 9-ą dieną. Joje futbolo paslapčių mokysis 82 vaikai ir jaunuoliai iš Baltijos Šalių ir Ukrainos. Pirmą kartą Lietuvoje rengtose „Barca Academy“ stovyklose-turnyruose šią vasarą iš viso sportavo daugiau nei 150 skirtingo amžiaus vaikų ir jaunuolių.

Šiuo metu visame pasaulyje jau veikia beveik pusšimtis „Barca Academy“ padalinių, rengiama daugiau nei 180 stovyklų, o jose sportuoja daugiau nei 45 tūkst. vaikų penkiuose pasaulio žemynuose.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder