Klaipėdos lengvaatlečiams - per tuzinas medalių

Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos (LAM) auklėtiniai pastarosiomis dienomis skynė pergales Jelgavoje (Latvija), Vilniuje ir Šiauliuose - į uostamiestį parvežta per tuzinas medalių.

Šiauliuose vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate Klaipėdos LAM komanda II miestų grupėje užėmė antrąją vietą (21 958 tšk.) ir parsivežė namo taurę.

Prie šios komandinės taurės daugiausiai prisidėjo aukso medalius iškovoję Gabija Klimukaitė (100 m barjerinis bėgimas - 14,28 sek., treneris Donatas Senkus), Šarūnas Banevičius (rutulio stūmimas - 17,54 m, treneris Valerijus Murašovas), Osvaldas Gedrimas (šuolis su kartimi - 4,90 m, treneriai Edmundas Norvilas, Justinas Martinkus), sidabro medalius pelnę Mantas Liekis (šuolis aukštį - 2,15 m, Natalija Gudauskienė (kūjo metimas - 46,13 m), Benediktas Mickus (800 m - 1 min. 51,57 sek., treneris Mindaugas Krakys) ir bronzą iškovojęs Matas Vilinauskas (110 m barjerinis bėgimas - 15,93 sek., treneris D. Senkus).

Dar iš LAM auklėtinių gerai pasirodė ir į geriausiųjų dešimtukus pateko (kai kurie liko vos per plauką nuo medalių) Greta Remeikytė, Akvilė Gedminaitė, Vilmantė Gruodytė, Dominykas Čepys, Vytas Gudauskas, Edvinas Norvaiša, Gustė Jonikaitė, Daniil Škulepa, Justinas Laurinaitis, Deimantas Špučys ir Vilius Veseris.

Latvijoje - auksas ir bronza

Latvijoje Jelgavos mieste vykusiose „Sportland“ taurės varžybose 100 m barjerinio bėgimo varžybose lygių neturėjo Gabija Klimukaitė (14,51 sek.), o Matas Vilinauskas 110 m barjerinio bėgimo varžybose iškovojo bronzos medalį (16,51 sek.).

Vilniuje varžėsi jauniai

Vilniuje vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos jaunių čempionate klaipėdiečiams vėl spindėjo auksas, sidabras ir bronza.

Čempionais tapo bėgikai Gabija Mockutė, Valentas Mockus, Aliana Odebiyi ir rutulio stūmikas Ugnius Razutis.

Skirtingose rungtyse vicečempionų laurus iškovojo U. Razutis, A. Odebiyi, V. Mockus, G. Mockutė, Ema Broškaitė ir Ema Baužaitė.

Ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio kopė Viltė Makaraitė.