Klaipėdos pliažo tinklininkės Europos čempionate aplenkė beveik pusę dalyvių

Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės Ieva Dumbauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė  Miunchene (Vokietija) baigė pasirodymą Europos čempionate. Kovingumą ir užsidegimą demonstravusios ir į atkrintamąsias varžybas prasibrovusios mūsiškės čia dar bandė priešintis šių metų pasaulio čempionato 5 vietos laimėtojoms italėms Martai Menegatti ir Valentinai Gottardi, tačiau visgi teko pripažinti varžovių pranašumą - 2:0 (21:15, 21:19).

Lietuvos paplūdimio tinklininkės antrajame sete kelis sykius pirmavo daugiau nei 2 taškais ir galėjo išplėšti lemiamą trečią setą, visgio dvikovos pabaiga susiklostė nesėkmingai ir teko susitaikyti su pralaimėjimu.

Reikia pasidžiaugti tuo, kad Klaipėdos komanda I. Dumbauskaitė ir G. Grudzinskaitė Europos čempionate aplenkė beveik pusę dalyvių - iš 32 komandą užėmė 17-ąją poziciją.

Priminsime, kad mūsiškės trečiadienį rezultatu 2-1 (19:21, 22:20, 15:13) palaužė Ukrainos porą Valentyną Davidovą ir Dianą Luniną.

Įdomu tai, kad klaipėdietės antrąjį setą, kuris galėjo būti lemiamas, pralaiminėjo 16:19, o vėliau ir 18:20.

Žiūrovai net pakilo iš savo tribūnų laukdami ukrainiečių paskutinio taško ir pergalės, tačiau Ieva su Gerda pademonstravo puikų sportinį charakterį ir narsą - išlygino rezultatą - 20:20 ir pasodino paplūdimio tinklinio sirgalius į savo vietas.

Savo žaidimo bangą pagavusios Klaipėdos pliažo tinklinio atstovės trečiąjį setą laimėjo rezultatu 15:13.

Antradienį I. Dumbauskaitė su G. Grudzinskaite buvo arti sensacijos - prieš antrąją vietą pasaulio reitinge užimančias olandes Katją Stam ir Raisą Schoon nusileido tik po atkaklios kovos rezultatu 1:2 (11:21, 21:18, 10:15).
 
Olandės pateko tarp Europos čempionato stipriausių 4 komandų ir tęsia kovą dėl medalių, o minėtos italės Europos čempionate užėmė penktąją vietą.

Žinant tai, kad mūsiškės abiems šioms poroms kaip reikiant kibo į atlapus, potencialo ir perspektyvų ateičiai tikrai yra.

E grupėje Klaipėdos pliažo klubo atstovės užėmė trečiąją vietą.

Ieva su kitomis porininkėmis Europos pirmenybėse yra dalyvavusi ne kartą, o Gerdai tai - istorinis įvykis, tačiau ji demonstavo pavydėtiną šaltakraujiškumą ir narsą.

Ieva per savo sportinę karjerą pasiekė išties įspūdingų pergalių - tapo Europos ir pasaulio jaunių čempione, pasaulio taurės bronzos medalio laimėtoja, Europos čempionato zoninių turnyrų (EEVZA) nugalėtoja ir prizininke, pirmojo istorijoje sniego tinklinio Europos čempione, įvairių tarptautinių turnyrų nuolatine dalyve ir nugalėtoja.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder