Klaipėdos sportininkų namuose - pokalbis su Dakaro ralio dalyviu

Sausio 20 dieną (ketvirtadienį) 18 val. Klaipėdos sportininkų namuose (S. Daukanto g. 24) svečiuosis prieš kelias dienas iš Dakaro ralio grįžęs ir čia Lietuvai istorinę pergalę pirmajame etape pasiekęs klaipėdietis Laisvydas Kancius.

Jis per savo sportinę karjerą Dakaro ralyje dalyvavo jau antrą kartą - 2021 metais galutinėje keturračių įskaitoje iškovojo septintąją vietą, o 2022 metais sugebėjo laimėti pirmąjį etapą, po dviejų lenktynių etapų dar buvo lyderis ir tik trečiajame etape sugedus technikai buvo priverstas baigti lenktynes.

Priežastis - trečiajame etape lūžusi priekinės pakabos dalis.

Nepaisant visko, 2022 metų Dakaro ralis klaipėdiečiui suteikė ir teigiamų emocijų - L. Kancius tapo pirmuoju lietuviu, kuriam pavyko laimėti Dakaro ralio etapą keturračių įskaitoje.

Džiugu ir tai, kad Dakaro ralyje buvo iškelta ne tik Lietuvos, bet ir Klaipėdos vėliava. Tokiu gestu L. Kancius norėjo pademonstruoti, kad atstovauja būtent šiam miestui.

Apskritai Dakaro ralio istorijoje, įskaitant ir automobilių klasę, tai buvo vos antras lietuvių laimėtas etapas. 2020 metais pirmąjį etapą automobilių klasėje laimėjo Vaidotas Žala.

Taigi, L. Kancius, svečiuodamasis Sportininkų namuose, papasakos apie Dakaro ralyje patirtus įspūdžius, apie technikos gedimą ir bandys atsakyti į klaipėdiečiams ir visiems Dakaro ralio lenktynių gerbėjams rūpimus klausimus.

Dėl su COVID-19 susijusių grėsmių diskusija-pokalbis Sportininkų namuose vyks be žiūrovų, tačiau visa tai sausio 20 dieną (ketvirtadienį) nuo 18 val. tiesiogiai bus transliuojama Klaipėdos LAM-renginiai „Facebook“ paskyroje. Vaizdo transliacijos nuoroda mielai pasidalinsime ir su „Vakarų ekspreso“ skaitytojais.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti, užduoti klausimus ir tiesiogiai stebint vaizdo transliaciją.

Jums rūpimus L. Kanciui klausimus galite siųsti el. paštu [email protected] Įdomiausio, originaliausio ar šmaikščiausio klausimo autoriui L. Kancius žadėjo įsteigti prizą.
Sidebar placeholder