Edas Butvilas - Lietuvos suaugusiųjų čempionas

Klaipėdos teniso perliukas - Lietuvos suaugusiųjų čempionas

Vos prieš porą savaičių 18-ąjį gimtadienį atšventęs Klaipėdos teniso perliukas Edas Butvilas jau karaliauja ir tarp vyrų - išovojo Lietuvos suaugusiųjų teniso sporto vienetų čempiono titulą.

Edas šeštadienį Vilniuje vykusio Lietuvos čempionato finale rezultatu 6:1 3:6 7:6(5) nugalėjo Julių Tverijoną.

"Edas pirmame sete sunkiai judėjo ir daug klydo, nes jautėsi nuovargis po pusfinalio mačo.

Antrame sete perėmė iniciatyvą - 6/1, trečiajeme vedė su "break" - 2/1 ir prasidėjo stipri liūtis.

Teko nutraukti mačą ir keltis į uždarus kortus.

Edas atlaikė visus šiuos išbandymus ir galiausiai tapo Lietuvos vyrų čempionu. Didžiuojamės ir džiaugiamės", - "Vakarų ekspresui" sakė Edo tėtis ir treneris Tomas Butvilas.

Tuoj pat jis dar pridūrė: "Šią pergalę skiriame Klaipėdos miesto 770 metų gimtadieniui".

Dvejetuose Edas poroje su panevėžiečiu Ainium Sabaliausku iškovojo trečiąją vietą.