LCC ir „Neptūno“ merginos sukūrė krepšinio spektaklį

Baltijos moterų krepšinio lygos rungtynėse tarpusavyje kovėsi dvi Klaipėdos ekipos - LCC tarptautinis universitetas ir „Neptūnas“. Pergalę vienženkliu skirtumu - 67:58 (11:15, 24:19, 21:12, 11:12) iškovojo labiau patyrusios neptūnietės.

Ketvirtajame kėlinyje likus 4 minutėms neptūniečių pranašumas buvo vos 3 taškai - 58:55, tačiau tada „Neptūno“ krepšininkės trūktelėjo į priekį: Viktoria Balaban įmetė baudas ir dvitaškį, o Ligita Tamutytė pridėjo dar du taškus ir Martyno Airošiaus auklėtinės pabėgo į priekį - 64:58.

Per likusią minutę šeimininkės nebesugebėjo atsitiesti.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė V. Balaban, kurios sąskaitoje per 25 minutes buvo 22 taškai (4/7 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir 21 naudingumo balas.

LCC komandai Laurita Jurčiūtė per 31 minutę pelnė 19 taškų (1/3 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 5/6 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

"Buvo fantastinė atmosfera. Eilinį kartą džiaugiamės, kad į LCC sporto salę susirienka daug žiūrovų ir moterų lygoje šiuo aspektu esame lyderiai.

Tai buvo emociškai graži iki paskutinių sekundžių kova.

Smagu, kad žiūrovai Klaipėdoje gali grožėtis tokiu krepšinio spektakliu ir atmosfera„, - “Vakarų ekspresui" sakė LCC krepšinio komandos programų vadovas Marius Tamolis.

SIRGALIAI. LCC moterų krepšinio komanda į savo rungtynes nuolat sutraukia daugybę žmonių. Ši komanda pagal žiūrovų skaičių yra Lietuvos lyderė.  LCC nuotr.

SIRGALIAI. LCC moterų krepšinio komanda į savo rungtynes nuolat sutraukia daugybę žmonių. Ši komanda pagal žiūrovų skaičių yra Lietuvos lyderė.  LCC nuotr.