Lietuvos boksas švenčia šimtmetį: Klaipėdoje prisiminta istorija

Į Klaipėdos sportininkų namus-muziejų sugužėjusi bokso bendruomenė ir šiai sporto šakai neabejingi klaipėdiečiai paminėjo Lietuvos bokso šimtmetį.

Klaipėdos sportininkų namų istorikas Algirdas Vaicekauskas per didžiulį TV ekraną pademonstravo praeitį menančias nuotraukas ir papasakojo daug įdomių istorinių bokso faktų.

Dalyviai apžiūrėjo atnaujintą Klaipėdos sportininkų namų-muziejaus ekspoziciją.

Lentynose nugulė daug įvairių Klaipėdos boksininkų iškovotų apdovanojimų ir bokso istoriją menančių akcentų: ir įvairūs trofėjai, ir senoviniai boksininkų bateliai, pirštinės, šalmai, kiti atributai.

Apie tai plačiau susirinkusiems papasakojo ilgametis Klaipėdos bokso treneris Eugenijus Vaitkus, kuris ir sukaupė didžiąją dalį šių trofėjų.

Klaipėdiečiai ir miesto svečiai, norintys pamatyti istorinius bokso trofėjus ir susipažinti su kitais Klaipėdos sportininkų namų-muziejaus eksponatais, maloniai kviečiami į Klaipėdos sportininkų namus (S. Daukanto g. 24) kasdien darbo valandomis. Visus trofėjus galima apžiūrėti nemokamai.

Išsamiau apie Klaipėdos bokso istoriją, skambiausias pergales ir ryškiausius Klaipėdos bokso veidus - artimiausiuose „Vakarų ekspreso“ sporto puslapiuose.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder