„Neptūne" kojas apšilęs talentas jaunimui parodė klasę

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" nutraukė savo nesėkmingų rungtynių ruožą įveikdami artimą savo kaimynę - "Šilutės" ekipą. Klaipėdiečiai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse svečiuose varžovus nugalėjo dviženkliu skirtumu - 77:63 (23:16, 26:16, 10:18, 18:13).

Klaipėdiečiams šios pergalės reikėjo lyg gaivaus oro gurkšnio, kadangi šį sezoną iki tol pergalė buvo pasiketa tik prieš vieną ekipą - Vilniaus "Ryto" dublerius. Juos klaipėdiečiai šį sezoną įveikė du kartus.

Taigi, "Neptūno" dubleriai į savo sąskaitą įsirašė trečiąją sezono pergalę, tačiau ji kol kas pakilti iš turnyro lentelės dugno neleidžia (14 vieta, 16 pralaimėjimų, 3 pergalės), bet teikia vilčių, kad pagaliau klaipėdiečiai įgis pasitikėjimo savo jėgomis ir įgaus pagreitį.

"Neptūno-Akvaservis" krepšininkus dvikovoje prieš šilutiškius į priekį tempė pagrindinėje "Neptūno" komandoje kojas apšilęs Oskaras Pleikys. Jis per 32 minutes surinko 22 taškus (7/14 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), po krepšiais atkovojo 16 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

Dar iš klaipėdiečių išsiskyrė 15 taškų (5/6 dvit., 7 atk. kam.) surinkęs Gediminas Leščiauskas ir 13 taškų (4/5 trit.) pridėjęs Rytis Šakaitis.

Šilutės komandai Jalenas Warrenas per 32 minutes pelnė 23 taškus (7/11 dvit., 2/5 trit., 3/8 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Kitas NKL rungtynes "Neptūnas-Akvaservis" žais gruodžio 13 dieną (antradienį). Dvikovos Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) pradžia - 18 val. Klaipėdiečių varžovė - Mažeikių "M Basket" ekipa. Rungtynes tiesiogiai iš Klaipėdos transliuos Delfi TV.