„Neptūno“ treneris prieš dvikovą su „Žalgiriu“: „kolektyve jaučiamas pagyvėjimas“ (1)

Sekmadienį į Klaipėdą atvyksta Eurolygoje su Europos krepšinio grandais petin į petį kovojantys Kauno "Žalgirio" vyrai su klaipėdiečiams puikiai pažįstamu treneriu Kaziu Maksvyčiu priešakyje.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) dvikovos tarp Klaipėdos "Neptūno" ir "Žalgirio" sekmadienį "Švyturio" arenoje pradžia - 17 val.

Prieš šią kovą "Vakarų ekspresas" pakalbino Klaipėdos "Neptūno" vyr. trenerį Mindaugą Brazį.

Kokios komandoje nuotaikos prieš šią dvikovą?

Pozityvios. Pastaruoju metu esame gana geroje bangoje ir komandos viduje, kolektyve jaučiamas pagyvėjimas. Bandysime duoti kovą ir laimėti.

Ar visi "Neptūno" žaidėjai sveiki ir pasiruošę išbėgti į aikštelę?

Kol kas viskas tvarkoje (nusispjovė tris kartus per kairįjį petį. Autor. past.). Mikrotraumelių yra, bet visi pasiruošę žaisti it kautis. Dar iki rungtynių laukia dvi treniruotės, tikiuosi, kad viskas bus gerai ir netikėtų traumų nebus.

Turbūt kiekvienam žaidėjui kautis prieš Kauno "Žalgirį" yra tarsi papildoma motyvacija? Ar tai jaučiate?

Visada jaučiamas pasitempimas, ypač, kai rungtyniaujama prieš Eurolygos komandą. Juk visoje Lietuvoje, kai komandos rungtyniauja su "Žalgiriu", susirenka kur kas daugiau žmonių, jaučiamas tas susidomėjimas ir tai labiau įpareigoja žaidėjus pasitempti. Ir žaidėjai jaučia didesnį norą kuo geriau pasirodyti prieš Kauno "ŽAlgirį". Tai natūralu.

"Žalgiris" prieš savaitę nusleido Vilniaus "Rytui", ketvirtadienio vakarą vos 2 taškeliais pralaimėjo prieš Pirėjo "Olympiacos" komandą. Neatmestinas scenarijus, kad jie kovos su dviguba energija ir sieks reabilituotis.

Na taip, juk "Žalgiris" turi minusą prieš "Rytą", tad jiems LKL čempionate dabar svarbi kiekviena pergalė, norint tapti reguliariojo čempionato nugalėtoju. Manau, kad "Žalgiris" į Klaipėdą atvyks labai rimtai nusiteikęs ir nė vienai LKL komandai pergalių dalinti nenorės. 

Mes žaisime namuose, palaikomi savų sirgalių. Tai mums taip pat papildoma motyvacija ir jėga įrodyti, kad "Neptūnas" gali kautis ir laimėti. Manau, kad laukia įdomi kova ir kviečiu visus klaipėdiečius atvykti į "Švyturio' areną pažiūrėti šių varžybų.     

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder