„Panevėžys“ Čempionų lygos atrankoje susidurs su suomiais

Ištraukus burtus, „Panevėžio" futbolo klubas sužinojo savo varžovą Čempionų lygos atrankos varžybų pirmame etape. Juo tapo daugkartinis Suomijos čempionas Helsinkio HJK.

Pirmasis tarpusavio mačas liepos 9 arba 10 dieną įvyks Panevėžyje, atsakomosios rungtynės liepos 16 arba 17 dieną bus žaidžiamos Helsinkyje.

Be to, buvo atlikti papildomi burtai, kurie lėmė, jog Lietuvos ir Suomijos čempionų poros pralaimėtojas išvengs žaidimo antrame Konferencijų lygos atrankos varžybų etape, o peršoks į trečiąjį.

„Be abejo, buvo didesnis jaudulys stebint Čempionų lygos burtus. Yra dvi medalio pusės - iki pirmųjų rungtynių mums reikia įgauti gerą formą, tikrai norime įveikti pirmąjį etapą.

Kita pusė - priešininkas, kuris yra pajėgus. Analizuojame situaciją, bet nebuvome pradėję skirstyti varžovų į stipresnius ir silpnesnius. Su stipresnėmis komandomis sekdavosi geriau susikaupti ir kovoti.

Gavome leidimą pirmojo atrankos etapo rungtynes vykdyti Panevėžyje, tad klubas kartu su miesto savivaldybe įdės visas pastangas, jog futbolo aistruoliai po ilgos pertraukos sugrįžusią Čempionų lygos atmosferą pajaustų „Aukštaitijos" stadione", - sakė „Panevėžio" direktorius Bronius Vaitiekūnas.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder