Pasaulio imtynių čempionate startavo klasikai: mūsiškių kelias į paguodos turnyrą – varžovų rankose

Ketvirtadienį pasaulio imtynių čempionate Belgrade (Serbija) startavo klasikai. Mūsų šaliai atstovauja 2013 metų pasaulio jaunių vicečempionas Paulius Galkinas (77 kg) ir 2013 metų Europos ir pasaulio jaunimo čempionatų bronzinis prizininkas Romas Fridrikas (130 kg).

Sunkiasvorių turnyro kvalifikacinėje imtyje R. Fridrikas 2:1 nugalėjo vengrą Dariuszą Attilą Viteką.

Kitame etape Romas grumėsi su 2019 metų pasaulio jaunimo vicečempionu Colthonu Michaeliu Schultzu iš JAV ir paguldė savo varžovą ant menčių dar neįpusėjus pirmam kėlinukui!

Ketvirtfinalio akistatoje su pasaulio vicečempionu Aminu Mirzazadehu iš Irano R. Fridrikas po pirmo kėlinuko pirmavo 1:0, tačiau antrajam gavo įspėjimą ir dvikova baigėsi taikiai 1:1. Pagal papildomus kriterijus teisėjai pergalę skyrė iraniečiui.

Romas dar gali grumtis dėl čempionato bronzos bei olimpinio kelialapio, tačiau jo likimas iraniečio rankose. Tam, kad lietuvis patektų į paguodos turnyrą, būtina, kad A. Mirzazadehas laimėtų pusfinalio imtį.

Tuo metu P. Galkinas (77 kg) neatlaikė Europos ir pasaulio čempiono Malkhaso Amoyano spaudimo ir pralaimėjo armėnui rezultatu 0:9. Tačiau ir čia nededamas taškas. Visai tikėtina, kad armėnas pateks į finalą ir atvers duris Pauliui į paguodos turnyrą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder