LYDERIS. Sergejus Maslobojevas, Vilniuje iškovojęs pergalę vos per 35 sekundes, vėl įrodė, kad ne veltui yra įvardijamas vienu geriausių pasaulio kovotojų. ELMedija nuotr.

Sergejus Maslobojevas po pergalės prasitarė apie traumą

Vilniuje, „Avia Solution Group“ arenoje, vykusiame KOK organizacijos „Mega Series Hero's“ turnyre įspūdingai pasirodė Klaipėdos miesto sporto ambasadorius Sergejus Maslobojevas, labiau žinomas Kuvaldos pravarde.

2022 metų „Glory“ pussunkio svorio kategorijos čempionas S. Maslobojevas šį kartą jau sunkiasvorių divizione be didesnio vargo nugalėjo Didžiosios Britanijos kovotoją Rhysą Brudnellį, taip pat turintį patirties „Glory“ ringe.

Kova truko vos 35 sekundes. S. Maslobojevas tiek dešinės, tiek kairės rankų smūgiu kruša nokautavo svečią iš Anglijos.

Po tokios greitos ir efektingos kovos Vilniuje, „Avia Solution Group“ arenoje, gausiai susirinkę kovinio sporto mėgėjai šėlo iš džiaugsmo.

„Buvau labai susikoncentravęs, jaučiau, kad jis bando mane išblaškyti. Tačiau žinojau, kad jeigu jį pasieksiu, jis kris - toks buvo planas ir tai įvyko“, - po kovos kalbėjo S. Maslobojevas.

Jis pabrėžė, kad Lietuvos kovinio sporto sirgaliai - nepakartojami ir jam nuostabu kautis namuose.

"Čia yra geriausias ringas.

Vieną kartą buvau sakęs - darykite gera, gėris visada grįžta. Kai gyvenime pradėjau daugiau duoti, iškart pradėjau daugiau gauti. Linkiu visiems atverti širdį: duokite kitiems ir jums būtinai grįš.

Ačiū, kad esate čia", - publikai iš ringo kalbėjo Kuvalda.

Tiesa, jis duodamas interviu žurnalistams pranešė ir tai, kad artimiausiu metu dar nori kilti į „Glory“ ringą, o vėliau gulsis ant operacinio stalo.

„Turiu tokią traumą, dėl kurios apskritai pusę metų negalėjau sportuoti. Tai dėl peties. Tad po “Glory„ kovos, duok Dieve, ten sėkmingos baigties, laukia operacija“, - teigė S. Maslobojevas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder