Šeštadienį Klaipėdoje - neįgaliųjų sporto festivalis

Rugpjūčio 6 dieną (šeštadienį) Klaipėdoje vyks jubiliejinis, jau penktus metus organizuojamas ir jau tradiciniu tapęs Žmonių su negalia vasaros sporto festivalis. Šįkart dalyviai iš įvairių Lietuvos kampelių rinksis naujoje ir puikiai sutvarkytoje erdvėje - Klaipėdos futbolo mokyklos stadione (Paryžiaus Komunos g. 16A).

Renginio atidarymas planuojamas 11 val. Sportinės veiklos tęsis iki maždaug 16 val.

Norintieji dalyvauti rungtyse kviečiami rinktis nuo 10 val. Būtent nuo šio laiko iki 10.45 val. vyks dalyvių registracija.

Planuojama, kad vyks ne tik įvairios festivalio sporto rungtys, atrakcijos ir gera nuotaika užkrečiančios įvairios veiklos, bet ir Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynės bei Lietuvos triračių sporto asociacijos bėgimo su triračiais Lietuvos čempionatas.

Festivalio metu vyks badmintono, šaudymo iš lanko, diskgolfo, sunkumų kilnojimo, lengvosios atletikos, orientavimosi takais, kulkinio šaudymo, smiginio, rankų lenkimo, šaškių ir šachmatų, bočios, krepšinio 3x3, krepšinio baudų metimo varžybos.

Taip pat vyks smagiosios futbolo rungtys ir estafetės su futbolo kamuoliu, 3x3 futbolo žaidimas, kliūčių ruožo varžybos, irklavimo „Concept2“ treniruokliais rungtys, specializuotos mankštos pradedantiesiems bei aktyviai sportuojantiems.

Taip pat bus pristatytos ir neįgaliesiems pritaikytos irklentės bei vyks kitokios pramoginės veiklos.

Iš Vilniaus į Klaipėdą atvyks Lietuvos lengvosios atletikos čempionas, pasaulio fitneso (kūno rengybos) čempionas, motyvatorius ir stereotipų laužytojas Viktoras Topol. Jis ves motyvuojantį seminarą.

Renginio organizatoriai: BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla ir Klaipėdos miesto savivaldybė.

Partneriai: Lietuvos neįgaliųjų draugija ir Lietuvos triračių sporto asociacija.

„Kviečiame atvykti ir įsilietį į sporto šventę. Veiklos ir veiksmo ras kiekvienas“, - sakė renginio organizatoriai.

JĖGOS RUNGTYS. Festivalyje kasmet dalyvauja ir sporto klubo „Šansas“ vadovas Arūnas Jocys, siūlantis išbandyti įvairias jėgos sporto rungtis. Ne išimtis bus ir šeštadienį.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder