„Shodan“ sportininkai – geriausi Lietuvoje

Gegužės 7 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos Karate Kyokushin jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo sportininkai iš visų Lietuvos karate klubų ir buvo išaiškinti stipriausi sportininkai, kurie Lietuvą atstovaus Europos čempionate.

Klaipėdos Karate Kyokushin klubo „Shodan“ auklėtiniai čempionate iškovojo net 26 medalius, iš kurių: 10 aukso, 6 sidabro ir 10 bronzos. „Shodan“ klubas buvo ne tik 1 vietoje visose amžiaus grupėse, bet ir bendroje klubų įskaitoje.

Čempionais vaikinų jaunių amžiaus kategorijoje tapo Tomas Konovalov, kuris pusfinalyje nugalėjo Patrik Dainovskij (Budora), finale laimėjo prieš Marių Malcių. Donatas Zeigis pusfinalyje laimėjo prieš Titą Petkevičių (Kariai), finale nugalėjo Domantą Norkų (Budora). Titas Špėgis nugalėjęs 2 varžovus ir patekęs į pusfinalį laimėjo prieš Dovydą Bartkų (Taurus), finale nugalėjo Matą Krugliakovą (Rifas). Dovydas Galyginas įveikęs 2 varžovus pateko į pusfinalį, kuriame laimėjo prieš Nedą Kavaliauską (Oriens), finale nugalėjo Renald Romankevič (Toshi).

Čempione merginų jaunių amžiaus kategorijoje tapo Greta Intaitė pusfinalyje įveikusi Rimą Dulko (Atemi), finale nugalėjo Miglę Misiulytę (Tori).

Čempionu vaikinų jaunučių amžiaus kategorijoje tapo Gratas Tamošiūnas, kuris įveikęs 2 varžovus pateko į pusfinalį ir nugalėjo Mažvydą Ambrazevičių (Fudoshin), finale laimėjo prieš Kajų Akambaką (Tornadas).

Čempionėmis merginų jaunučių amžiaus kategorijoje tapo Gintarė Šarkauskaitė nugalėjusi 2 varžoves pateko į pusfinalį ir laimėjo prieš Orintą Malinauskaitę, finale nugalėjo Gitą Valančiūtę. Vilgailė Mališkaitė įveikusi 2 varžoves pateko į pusfinalį, kurimae laimėjo prieš Amandą Žigelytę (Energijos smūgis), finale nugalėjo Nikoletą Tomaševič (Ippon).

Jaunimo tarpe čempionais tapo Airidas Timinskas pusfinalyje laimėjo prieš Edgar Deinarovič (Budora), finale nugalėjo Žygimantą Juškį (Shin). Meda Balionytė stipriais rankų smūgiais įveikė Neilą Danilevičiūtę (Kariai).

Vicečempionais vaikinų kategorijoje tapo:

Marius Malcius, Martin Kumpis, Danil Grigorjev.

Vicečempionėmis merginų kategorijoje tapo:

Viktorija Gulianova, Erika Petrikaitė, Gita Valančiūtė.

Trečios vietos nugalėtojai:

Aušvydas Špokauskas, Elijus Kučinskas, Ugnė Kniežaitė, Kornelija Česnakaitė, Vilius Pinikas, Julius Antonovičius, Simonas Mataitis, Orinta Malinauskaitė, Urtė Saunoriūtė, Deimantė Domeikytė.

Treneriai džiaugiasi ir didžiuojasi auklėtinių darbu treniruočių metu ir iškovotomis pergalėmis čempionate.