Šįvakar - Klaipėdos moterų krepšinio ekipų derbis: ar sulauksime intrigos?

Šiandien įvyks Klaipėdos moterų krepšinio komandų - „Neptūno“ ir LCC - derbis. Dvikovos LCC tarptautinio universiteto sporto salėje (Kretingos g. 36) pradžia - 17.30 val.

Tai bus Baltijos moterų krepšinio lygos akistata.

Neptūnietės šiame čempionate su 10 pergalių ir 3 pralaimėjimais tarp 12 ekipų užima ketvirtąją vietą, o LCC ekipa su 7 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais - penktąją vietą.

Visi žinome, kad to pačio miestų ekipų derbiai būna itin atkaklūs, emocingi ir kelia daug intrigų.

Tik "Neptūno", tiek LCC moterų komandų treneriai šią savaitę sulaukė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Vykdomojo komiteto narių įvertinimų: LCC ekipos treneris Vilius Stanišauskas patvirtintas Lietuvos U19 jaunių merginų rinktinės treneriu, o "Neptūno" ekipos strategas Martynas Airošius - U20 jaunimo merginų rinktinės treneris.

"Neptūno" krepšinio komanda pastaraisiais metais skina pergales tiek Lietuvos, tiek Baltijos moterų krepšinio lygos čempionatuose - Lietuvos pirmenybėse iškovojo sidabrą, o Baltijos krepšinio lygos čempionate - bronzą.

LCC krepšininkės praėjusiais metais šiose pirmenybėse liko be apdovanojimų, tačiau šiemet pasistiprino, akivaizdžiai progresuoja ir skina vis daugiau pergalių.

Šįvakar išvysime, ar LCC ekipa pajėgi kibti į atlapus vienai iš Lietuvos ir Baltijos moterų krepšinio lygos favoričių - "Neptūno" komandai.

2022-2023 metų Baltijos krepšinio lygos čempionate "Neptūnas" ir LCC ekipos kartą jau kovėsi ir tąkart (2022 metų lapkričio 15 dieną) pergalę rezultatu 72:56 iškovojo savo aikštelėje žaidusios neptūnietės.

Tuomet lemiamą atkarpą „Neptūnas“ surengė trečiajame kėlinyje, kai spurtavo 23:12 ir susikrovė 18 taškų pranašumą (62:44).

„Neptūno“ komandai legionierė Linda Victorine Ndoli per 30 minučių pelnė 18 taškų (9/13 dvit., 0/2 trit., 0/2 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Ligita Tamutytė, per 24 minutes pelniusi 19 taškų (3/7 dvit., 4/6 trit.). Ji taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 naudingumo balų.

LCC komandoje išsiskyrė Kateryna Chikaodiri Dike, kurios sąskaitoje per 34 minutes buvo 14 taškų (5/11 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), 19 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 26 naudingumo balai.

Kaip dvikova klostysis šįkart, išvysime jau šįvakar nuo 17.30 val.