Sloukas praskleidė paslapties šydą dėl šokiravusio sprendimo: „Niekas nežino, kas iš tikrųjų nutiko“

Kostas Sloukas praėjusią vasarą paliko Pirėjo „Olympiakos“ komandą ir papildė pagrindinį klubo konkurentą Graikijoje – Atėnų „Panathinaikos“.

Priešprieša tarp šių klubų sirgalių yra viena didžiausių Europoje ir visame pasaulyje, todėl tiesioginis žaidėjų perėjimas tarp šių klubų yra retas ir skandalingas reiškinys.

K. Sloukas po persikėlimo į „Pao“ pirmą kartą atsivėrė žiniasklaidai ir „Eurohoops“ portalui nusprendė papasakoti kontraversiško perėjimo užkulisius.

„Viskas įvyko labai greitai. Žinau, kad „Olympiakos“ sirgaliai turi savo priežasčių ant manęs pykti, bet jie nežino, kas iš tikrųjų nutiko. Ne viskas, kas buvo parašyta, yra tiesa. Ta mintis, kad kažkas man pažadėjo „dvejomis minutes daugiau žaidimo laiko“ yra mažiausiai juokinga“, – kalbėjo įžaidėjas.

K. Sloukas „Olympiakos“ gretose rungtyniavo 2008–2015  ir 2020–2023 m.

Eurolygos sezonas startuoja jau kitą savaitę, o spalio 6 d., penktadienį, jau pirmajame ture Atėnuose susidurs „Panathiniakos“ ir „Olympiakos“ klubai.

REKLAMA

Šias ir kitas intriguojančias rungtynes galėsite stebėti jums patogiu metu „Go3“ televizijoje.

Dideli sprendimai sukelia daug iššūkių ir intriguoja. Kaip priimate svarbiausius savo sprendimus krepšinyje ir gyvenime? – Graikijos žurnalistai paklausė K. Slouko.

Po ilgų diskusijų su man artimais žmonėmis, visada būnu 100 procentų tikras dėl kiekvieno savo sprendimo, kurį priėmiau.

Šią vasarą buvote vienas geidžiamiausių žaidėjų Eurolygos vasaros turguje. Kaip dėl to jaučiatės?

Smagu, kad komandos į tave kreipiasi ir rodo savo susidomėjimą. Tai reiškia, kad kažką darai gerai. Ypač, kai į tave kreipiasi didžiausi Europos klubai. Tai garbė, kuri prideda dar daugiau motyvacijos.

Buvo potencialių klubų iš užsienio, su kuriais kalbėjotės?

Buvo daug komandų, kurios rodė susidomėjimą, tačiau pirmiausiai norėjau pasikalbėti su „Olympiakos“, todėl derybos su kitais klubais neįvyko.

Kiekvienas žaidėjų perėjimas tarp Graikijos grandų yra lydimas skandalų. Šį sprendimą priėmėte remdamasis širdimi ar logika?

Tiesa ta, kad aš savo karjeroje neklausau žmonių nuomonės, kurie nedaro man įtakos. . Žinau, kad „Olympiakos“ sirgaliai turi savo priežasčių ant manęs pykti, bet jie nežino, kas iš tikrųjų nutiko. Ne viskas, kas buvo parašyta, yra tiesa. Man rūpėjo tik artimiausių žmonių nuomonė, kurie man supa. Labai džiaugiuosi, kad jie mane palaikė priimant šį sprendimą.

Kas paskatino priimti „Panathinaikos“ pasiūlymą?

Viskas įvyko labai greitai. Svarbų vaidmenį suvaidino ir „Olympiakos“. Aišku, situaciją žino tik tie žmonės, kurie dalyvavo tuose pokalbiuose. Mano sprendimas yra apie tai nekalbėti ir aš nekalbėsiu apie tai. Didelę įtaką prisijungti padarė treneris Erginas Atamanas. Mano karjeroje labai daug reiškia žodis „motyvacija“. Matau, kad mes su „Panathinaikos“ galime pasiekti daug gražių dalykų.

Akivaizdu, kad sirgaliai gali būti toksiški. Kaip sportininkai su tuo dorojasi?

Kiekvienas žmogus dirba savo darbą, o mes čia esame tam, kad atliktume savąjį. Žinoma, būna labai ekstremalių situacijų, bet tiesiog stengiuosi išlikti abejingas viskam, kas ką sako ar rašo. Kaip minėjau, man svarbiausia mano šeimos, trenerio, komandos draugų ir klubo vadovybės nuomonė.

Kaip įsivaizduojate pirmąsias savo rungtynes prieš „Olympiakos“ klubą su „Panathinaikos“ marškinėliais?

Tai nebus lengva. Prieš „Olympiakos“ žaidžiau jau anksčiau, kai atstovavau Stambulo „Fenerbahče“.  Dabar tai bus dar rimčiau. Sirgaliai atiduoda savo sielą „Olympiakos“ klubui ir nesavanaudiškai myli šią komandą. Mes su komandos draugais turime išlikti profesionalais, atlikti savo darbą ir bandyti pakilti kuo aukščiau. Atmosfera tokia, kad „Panathinaikos“ savo judesiais rinkoje sukūrė lūkesčius ir mes turime juos pateisinti.

Sakoma, kad krepšinio kalba yra universali. Ar „Panathinaikos“ žodyne yra terminas „kantrybė“ ir „mums reikia laiko“ mantra? Juk komandoje pasikeitė kone dešimt žaidėjų...

Manau, kad tai egzistuoja visame sporto pasaulyje. Nors atrodome geras žaidėjų derinys, vis dar vyksta pasiruošimo etapas ir per jį turėjome blogų periodų. Su Stambulo „Anadolu Efes“ turėjome 15 taškų persvarą, tačiau ją iššvaistėme. Tai yra logiška, nes turime daug naujų žaidėjų,

Tačiau mums, treneriams ir žaidėjams, nėra jokių pasiteisinimų. Eurolyga yra negailestinga, kiekvienas rezultatas yra svarbus, o dienos pabaigoje tu iš to uždirbi pinigus. Kiekvienos rungtynės yra tarsi „gyvenimas ir mirtis“.

Su treneriu E. Atamanu daug kartų susitikote kaip varžovai, dabar esate kolegos, Kokį įspūdį palieka treneris?

Už aikštės ribų jis yra malonus ir atsipalaidavęs vyrukas. Bet aikštėje jis turi savo filosofiją. Viską pasako faktas, kad jis „Anadolu Efes“ perėmė blogiausiu įmanomu metu ir per tris metus iš komandos nulipdė Eurolygos čempionus. Aišku, jis turėjo gerų žaidėjų, bet titulai vis tiek pasako daug apie jį kaip trenerį ir jo filosofiją. Visa tai jį daro ypatingu treneriu ir netgi vienu iš geriausių visų laikų kontekste.

Vasarą buvo daug kalbėta apie jūsų rolę naujoje komandoje. Koks Kostas Sloukas bus „Panathinaikos“ gretose?

Dėl savo vaidmens su treneriu nekalbėjome. Viskas paprasta – jeigu būsiu pakankamai geras, aš žaisiu, jeigu ne – sėdėsiu ant suolelio. Negali žinoti, kiek žaisi. Ta mintis, kad kažkas man pažadėjo „dvejomis minutes daugiau žaidimo laiko“ yra mažiausiai juokinga.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder